Obserwuj nas

Newsy

KONKURS! Najładniejsze stanowisko darterskie w Polsce

Od piątku do końca niedzieli czekamy na Wasze zgłoszenia w naszym plebiscycie. Mamy już kilkadziesiąt zdjęć, ale liczymy na znacznie więcej!

Często widzimy, jak chwalicie się swoimi miejscami do gry w darta. Chcielibyśmy Was zachęcić, do wysłania nam swoich darterskich stanowisk. Nieważne czy to garaż, salon, poddasze, a może podwórko. Każde miejsce jest dobre, unikatowe i najważniejsze, że służy Wam do rozwijania swoich umiejętności i dobrej zabawy.

Ze wszystkich zgłoszeń jakie do nas spłyną, nasza redakcja wybierze kilku finalistów, po czym na profilu ŁND na Facebooku nastąpi głosowanie. Dla zwycięzcy przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, splendor oraz efektowny puchar.

Od razu zaznaczmy, że ŻADNE z Waszych zdjęć się nie zmarnuje, bo ze wszystkich zamierzamy stworzyć galerię darterskich stanowisk na naszym Instagramie.

Fotki możecie nam wysyłać przez ⤵️

– wiadomość prywatną na FB

– mailowo: kontakt@laczynasdart.pl

– lub wrzucając fotkę na Instagram z hasztagiem #łączynasdart

Liczymy na Waszą kreatywność i zachęcamy do licznego udziału w konkursie!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama