Obserwuj nas

Newsy

Krzysztof Kciuk i Sebastian Białecki zagrają w MODUS Super Series!

Dwóch Polaków w niedługim czasie będzie miało okazję zagrać w turniejach Modus Super Series. Krzysztof Kciuk i Sebastian Białecki zaprezentują się w ósmej serii, która zainaugurowana zostanie 3 czerwca.

Krzysztof Kciuk (fot. PDC)

O tym wszystkim poinformowała organizacja ADC Europe poprzez swój profil na Facebooku. Białecki, dla którego nie będzie to pierwszyzna, zagra w piątym tygodniu – między innymi obok Noi-Lynn van Leuven. Zacznie się on prawdopodobnie 1 lipca, jeśli MODUS będzie rozgrywany jak do tej pory – w każdym tygodniu.

Zważając na to, Kciuk wystąpi pod koniec serii. Powinien być to jedenasty tydzień zmagań (12 sierpnia). Będzie to debiut byłego posiadacza karty w PDC w rozgrywkach MSS. U jego boku z ramienia ADC zagra także Johann Brouwer.

Jednocześnie organizacja zapowiedziała, że to nie będzie koniec obecności biało-czerwonych w rozgrywkach, zaznaczając ekspansję ADC do naszego kraju.

fot. ADC Europe

MODUS Super Series – co to?

MODUS Super Series to cotygodniowe rozgrywki, w których udział bierze dwunastu graczy nieposiadających karty PDC, rywalizujących od poniedziałku do soboty. W każdym tygodniu skład zawodników ulega zmianie, a pełny sezon składa się z trzynastu turniejów. Zwycięzcy dwunastu pierwszych etapów trafiają do “tygodnia mistrzów” – turnieju zwieńczającego dany sezon, w którym gracze rywalizują o główną nagrodę w postaci 20 tysięcy funtów.


MODUS Super Series – format turnieju

Dwunastka graczy została podzielona na trzy grupy. Zwycięzca trzydniowej rywalizacji w grupie A trafia do finałów tygodnia. Drugi i trzeci zawodnik tabeli trafia do grupy B, a czwarty, piąty i szósty do grupy C.

Do wcześniej wspomnianego zwycięzcy dołącza trójka najlepszych z grupy B i dwójka z grupy C. Cała szóstka mierzy się ze sobą podczas niedzielnego wieczoru.

Po trzyosobowej fazie grupowej, skąd awans wywalczają cztery osoby, następują półfinały i finał rywalizacji.


MODUS Super Series – godziny rozgrywania turnieju

Wszystkie grupy mają stałą godzinę rozgrywania meczów.

GRUPA A: poniedziałek, wtorek i środa – od 10:30 czasu polskiego

GRUPA B: czwartek, piątek – od 23:00 czasu polskiego

GRUPA C: czwartek, piątek – od 14:00 czasu polskiego


MODUS Super Series – transmisja

Co stanowi bardzo dobrą informację – wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama