Obserwuj nas

Newsy

Niepowstrzymany! Luke Humphries triumfatorem Grand Slam of Darts

Co za klasa! Luke Humphries wygrał drugi w tym sezonie wielki turniej telewizyjny. W finale Grand Slam of Darts Anglik pewnie pokonał Roba Crossa, rozgrywając przy tym kapitalne spotkanie. 28-latek wygrał 16:8, w czym nie przeszkodził mu nawet bardzo dobry poziom prezentowany przez rywala.

Źródło: Professional Darts Corporation

Emocje w tym meczu skończyły się wraz z końcem pierwszej sesji. Tę Humphries wygrał 3:2, a obaj panowie zdążyli wzajemnie się przełamać. Obaj gracze zdołali dać do zrozumienia, że to spotkanie będzie stać na kosmicznym poziomie – tylko na przestrzeni pięciu legów zobaczyliśmy aż cztery maksy.

Na drugą przerwę triumfator World Grand Prix schodził już z większym spokojem, bo z prowadzeniem 7:3. Dla Crossa był to ostatni dzwonek, by móc jeszcze nawiązać walkę – Humphries nie sprawiał bowiem wrażenia człowieka, którego mogłoby tego dnia wzruszyć cokolwiek.

W kolejnej części spotkania Voltage też zdołał ugrać tylko jedną partię. Przy wyniku 11:4 i genialnej dyspozycji Cool Handa było już jasne, w czyje ręce trafi trofeum Erica Bristowa wraz z czekiem na 150 tysięcy funtów.

Do końca meczu Cross zdołał jeszcze ugrać cztery legi, ale Humphries w żadnym momencie nie czuł szczególnej presji. Anglik mógł zamknąć spotkanie efektownym finiszem ze 130 punktów na czerwonym środku, ale musiał jeszcze chwilę poczekać. Opłacało się – mecz skończył się wynikiem 16:8.


Grand Slam of Darts 2023 – finał:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (4) Luke Humphries (104,69) 🏆 16:8 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Rob Cross (103,61)

2 komentarze

1 Komentarz

  1. MENSUR

    19 listopada, 2023 o 21:34

    Mistrzem jest Mensur Suljovic, daleko Humphriesowi do klasy Mensura

  2. STEVE

    19 listopada, 2023 o 21:59

    Mistrzem jest Steve Beaton, daleko Humphriesowi do klasy Steve’a

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona