Obserwuj nas

Newsy

Powiedziała “tak”! Przełomowy moment w życiu Luke’a Humphriesa

Nawet jeśli występ w tegorocznym US Darts Masters zakończy się niepowodzeniem, mistrz świata będzie mieć powody do świętowania. W Nowym Jorku Luke Humphries oświadczył się swojej dziewczynie, a ta nie zwlekała ani chwili z przyjęciem propozycji.

Luke Humphries oświadcza się w Nowym Jorku
Źródło zdjęcia: Instagram / Luke Humphries. Źródło treści: The Mirror

Kayley – była dziewczyna, a obecna narzeczona Humphriesa – przyleciała z nim do Nowego Jorku tuż przed startem US Darts Masters. To trzecia w tym roku impreza z cyklu World Series of Darts. Turniej odbędzie się w Madison Square Garden, a zwycięzca zdobędzie 20 tysięcy funtów.

Tym razem sam turniej będzie dla Cool Hand Luke’a tylko dodatkiem – najważniejszy punkt programu został już odhaczony, o czym sam zainteresowany poinformował na platformie Instagram. – To moment, na który czekałem od dawna… Chciałem jednak poczekać na idealną chwilę! Ten czas wreszcie nadszedł i mogę z dumą ogłosić, że Kayley powiedziała “tak”! – napisał po oświadczynach wewnątrz słynnego wieżowca The Edge.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Luke Humphries (@lukehumphries180)

 

W przeszłości Humphries nie ukrywał, jak wiele zawdzięcza swojej dziewczynie. Kayley pomogła mu przejść przez trudne momenty kariery. Jeden z nich pojawił się na początku roku, gdy zaliczył wyraźny spadek formy, przegrywając w pierwszych rundach kilku turniejów. Jak się okazało, przyczyną była śmierć jednej z bliskich osób.

29-latek wielokrotnie podkreślał, ile znaczy dla niego poświęcenie Kayley w opiece nad ich synem. “Wstaje do niego o szóstej rano, a mi pozwala spać. (…) Bardzo mnie wspiera i wiele jej zawdzięczam. Gdy późno wracam, mogę liczyć na odpoczynek, którego potrzebuję. Ona ciężko pracuje w domu, a ja ciężko pracuję grając w darta” – mówił na początku roku.

 

ZOBACZ TEŻ:

US Darts Masters 2024 – gdzie oglądać, transmisja, kto zagra?

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama