Obserwuj nas

Newsy

Powrót po 10 latach – Price wystąpi w meczu rugby

Stara miłość nie rdzewieje. Potwierdza to także Gerwyn Price, który po dekadzie przerwy wystąpi w meczu rugby – donosi serwis Wales Online. Walijczyk weźmie udział w starciu gwiazd.

Źródło: Professional Darts Corporation

Przed startem kariery dartera w 2014 roku Price był zawodowym rugbystą. Grał nawet w walijskiej Premier Division – najpierw w barwach Neath RFC, a później jako gracz Cross Keys RFC. Tym razem weźmie udział w meczu na cześć Martina Jonesa, którego ekipa zmierzy się z legendami Neath.

Materiały z Price’em w roli rugbysty pojawiały się także w ostatnich latach – jeden z filmów opublikowanych przez PDC prezentował, jak razem z Jonnym Clatyonem pojawił się na płycie stadionu Waikato Chiefs. Trenował także wraz z Dragons RFC, a logo tej ekipy znajduje się nawet na tyle jego koszulki. Były mistrz świata nie brał jednak udziału w oficjalnych meczach.

Spotkanie odbędzie się 29 marca i będzie mieć charakter pokazowy.

ZOBACZ TEŻ
Wyjść, wygrać, a potem się zobaczy. Ratajski w grze o ćwierćfinał Matchplaya!
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Daniel

    7 marca, 2024 o 05:54

    Po co mu to? Widzę, że dart powoli mu się znudził. Najpierw pomysł z gastronomią, teraz rugby, przecież dobrze wie z czym to się wiąże. Ryzyko kontuzji ogromne.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama