Obserwuj nas

Newsy

Aspinall chce ograć Littlera. “Tym razem go zdemoluję”

Nathan Aspinall ma za sobą dwa dobre tygodnie. Anglik zrehabilitował się po nieudanym otwarciu Premier League, wygrywając noc w Exeter. Jego kolejnym celem jest Brighton i starcie z Luke’iem Littlerem, którego, jak zapowiedział, ma zamiar “zdemolować”.

Źródło: Professional Darts Corporation

Piąty tydzień Premier League był szczęśliwy dla Aspinalla, który wygrał cały turniej i zgarnął pięć punktów do ligowej tabeli. – Najpierw dotarłem do finału, a później zwyciężyłem. Mam dużo pewności siebie i każdy może to dostrzec w mojej grze. Chcę tu być, chcę tydzień w tydzień grać z najlepszymi – powiedział.

Po sukcesie w Exeter przyszedł czas na Brighton, a konkretnie na pojedynek z Littlerem, z którym zmierzy się już w pierwszym meczu. Zapewniam, że tym razem go zdemoluję. Cały czas mu powtarzam, że tak się stanie, gdy następnym razem spotkamy się na scenie.

Jak dotąd jedyny mecz pomiędzy nimi odbył się w Bahrajnie, gdzie 17-latek wygrał 6:3 i rzucił dziewiątą lotkę na otwarcie spotkania. – Brighton to będzie zupełnie inna historia. On wie, na co mnie stać. Regularnie wspólnie trenujemy – na treningu jeszcze nigdy mnie nie pokonał – dodał.

Po pięciu tygodniach Littler zajmuje drugie miejsce w tabeli. Za sprawą zwycięstwa w Exeter Aspinall awansował na czwartą pozycję.

 

PREMIER LEAGUE 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, GDZIE OGLĄDAĆ?

 

Premier League 2024 – tabela po 5 z 16 kolejek

Miejsce Zawodnik Punkty Wygrane noce Wygrane mecze Bilans legowy
1. 🇳🇱 Michael van Gerwen 15 3 9 62-50
2. :england: Luke Littler 9 0 5 53-49
3. :england: Rob Cross 9 0 5 47-46
4. :england: Nathan Aspinall 8 1 5 45-44
5. :england: Michael Smith 7 1 4 40-41
6. :england: Luke Humphries 7 0 4 46-43
7. :wales: Gerwyn Price 5 0 3 33-41
8. :scotland: Peter Wright 0 0 0 18-30

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Pingback: Humphries poza zasięgiem! Wright i Price kolejny raz bez punktów - Łączy Nas Dart

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama