Obserwuj nas

Newsy

Sebastian Białecki zagra w MODUS Super Series

Przedostatni, dwunasty tydzień szóstego sezonu MODUS Super Series będzie szczególnie istotny dla polskich kibiców – do rozgrywek po raz kolejny został zaproszony Sebastian Białecki. Wśród rywali Bolta znajdzie się kilku byłych posiadaczy karty PDC.

Źródło: MODUS Super Series

MODUS Super Series to cotygodniowe rozgrywki, w których udział bierze dwunastu graczy nieposiadających karty PDC, rywalizujących od poniedziałku do soboty. W każdym tygodniu skład zawodników ulega zmianie, a pełny sezon składa się z trzynastu turniejów. Zwycięzcy dwunastu pierwszych etapów trafiają do “tygodnia mistrzów” – turnieju zwieńczającego dany sezon, w którym gracze rywalizują o główną nagrodę w postaci 20 tysięcy funtów.

Do tej pory rozegrano pięć pełnych sezonów rozgrywek Super Series, w których triumfowali Conan Whitehead, Raymond Smith, dwukrotnie Luke Littler oraz Jim McEwan.

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się dwunastu tydzień szóstego sezonu. Wśród uczestników turnieju nie zabraknie głośnych nazwisk – oprócz Sebastiana Białeckiego udział wezmą m.in. Ted Evetts, Ross Montgomery, John O’Shea czy Bradley Brooks.

 

 

 

MODUS Super Series – format turnieju

Dwunastka graczy została podzielona na trzy grupy. Zwycięzca trzydniowej rywalizacji w grupie A trafia do finałów tygodnia. Drugi i trzeci zawodnik tabeli trafia do grupy B, a czwarty, piąty i szósty do grupy C. Do wcześniej wspomnianego zwycięzcy dołącza trójka najlepszych z grupy B i dwójka z grupy C. Cała szóstka mierzy się ze sobą podczas niedzielnego wieczoru. Po trzyosobowej fazie grupowej, skąd awans wywalczają cztery osoby, następują półfinały i finał rywalizacji.

Spotkania są rozgrywane w systemie do czterech wygranych legów – od początku do samego końca.

Format funkcjonowania rozgrywek Super Series został wyjaśniony na poniższym filmie.

 

MODUS Super Series – godziny rozgrywania turnieju

Wszystkie grupy mają stałą godzinę rozgrywania meczów.

GRUPA A: poniedziałek, wtorek i środa – od 10:30 czasu polskiego

GRUPA B: czwartek, piątek – od 23:00 czasu polskiego

GRUPA C: czwartek, piątek – od 14:00 czasu polskiego

 

MODUS Super Series – transmisja

Co stanowi bardzo dobrą informację – wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. babej

    7 lutego, 2024 o 15:56

    Na jakiej zasadzie przydziela się zawodników od konkretnych grup?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama