Obserwuj nas

Newsy

Startuje typer Poland Darts Masters!

Obiecywaliśmy, więc startujemy z Ligą Typerów, którą współorganizujemy razem z BETFAN. Liczymy na zaciętą rywalizację, zwłaszcza że będzie to trochę inny typer niż wszystkie pozostałe.

Źródło grafiki: Betfan

Zanim jednak opowiemy Wam o szczegółach zabawy, pamiętajcie że aby wziąć udział w rozgrywce musicie się wpierw ZAREJESTROWAĆ. Gdy to zrobicie należy się zalogować, a następnie udać do menu Typer -> Rozgrywki, gdzie czeka już Wasze wyzwanie. Łącznie do wytypowania będzie 12 spotkań (wszystkie rozgrywane w systemie best of 11, czyli do 6 wygranych legów) – osiem pierwszego dnia oraz cztery drugiego (ćwierćfinały). Pary 1/4 finału uzupełnimy w piątkowy wieczór (więc nie musicie ćwierćfinałów obstawiać już teraz, zwłaszcza nie znając ich uczestników). Na pewno domyślacie się, dlaczego w rozpisce nie ma półfinałów oraz finału – czas który dostalibyście na wytypowanie tych meczów byłby wyjątkowo krótki. Żeby jednak nie było tak łatwo a rozgrywka nabrała rumieńców, dodatkowo czekają na Was jeszcze trzy pytania bonusowe. Punktów do zdobycia będzie więc naprawdę sporo.

No właśnie – jak wygląda punktacja? Otóż:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt
  • dobra odpowiedź na pytanie bonusowe – 5 punktów

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku pierwszego dnia i pytań bonusowych, możliwość zmian kończy się w piątek o godzinie 19:00. W przypadku meczów drugiego dnia – w sobotę o 19:00.

To teraz przejdźmy do nagród. Poniżej przedstawiamy Wam tabelkę, jak to będzie dokładnie wyglądało:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + opona
2 miejscebonus 50 zł
3 miejscebonus 30 zł
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Bonusy gwarantuje oczywiście nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450!

Dysponując kontem i grając kupon w ciągu 24h, będziesz mógł obejrzeć cały Poland Darts Masters w BETFAN.TV! Dzięki temu wspomożesz nasz portal.

Załóż konto

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT. Wyniki postaramy się uzupełniać na bieżąco, aczkolwiek z racji obecności na Poland Darts Masters, prosimy o wyrozumiałość, gdyby zaszły małe opóźnienia 😉 Życzymy Wam samych idealnie trafionych rezultatów i zachęcamy, byście namawiali do udziału swoich znajomych, aby rywalizacja była jeszcze ciekawsza!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona