Obserwuj nas

Newsy

Superbet Poland Darts Masters – sprzedaż biletów rusza lada moment!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia sprzedaży wejściówek na przyszłoroczny turniej z cyklu World Series of Darts w Polsce. Tym razem największe gwiazdy federacji PDC zawitają do Gliwic, gdzie będą rywalizować przez dwa dni.

Źródło: Professional Darts Corporation

Po ogromnym sukcesie, jakim był tegoroczny turniej World Series w Warszawie, PDC zdecydowała się wrócić do Polski. Ze względu na ogromne zainteresowanie imprezą i ograniczoną pojemnością stołecznego Torwaru, zdecydowano się na zmianę lokalizacji – druga edycja Superbet Poland Darts Masters odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach, w dniach 14-15 czerwca.


Superbet Poland Darts Masters 2024
– kiedy rusza sprzedaż biletów?

Tym razem PDC dała kibicom znacznie więcej czasu na zakup wejściówek. Choć turniej rozpocznie się dopiero za siedem miesięcy, pierwsze bilety wejdą do sprzedaży już od 20 listopada. Proces sprzedaży odbędzie się w trzech etapach:

– etap pierwszy: 20 listopada, godz. 9 – okno przeznaczone dla posiadaczy rocznego abonamentu PDC.TV. Aby znaleźć się w tej grupie, należy mieć aktywną subskrypcję usługi w dniu 17 listopada, o godz. 12. Zgodnie z praktykami stosowanymi dotychczas przez PDC, wiadomości z linkiem do platformy zakupowej należy wyczekiwać dzień przed startem sprzedaży. Dodatkowe przypomnienie powinno zostać wysłane w momencie otwarcia okienka zakupowego,

– etap drugi: 20 listopada, godz. 12 – okno przeznaczone dla wpisanych na listę priorytetową. Do tej grupy przypisani są wszyscy, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji abonamentu PDC.TV, ale wypełnili darmowy formularz dostępny pod tym linkiem. Uwaga! Formularz należy wypełnić maksymalnie do 17 listopada, do godz. 12.,

– etap trzeci: 21 listopada, godz. 12 – wszystkie niesprzedane bilety trafią do ogólnej sprzedaży, która będzie prowadzona przez platformę eBilet. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą, niewykluczone, że na tym etapie pozostanie tylko niewielka część wejściówek.


Superbet Poland Darts Masters 2024 – ceny biletów

Mimo zmiany lokalizacji, ceny nie będą wyraźnie się różnić względem inauguracyjnej imprezy Warszawie. Pełny cennik prezentuje się następująco:

Piątek – 14.06 (19:00)

– stoły (przód) – 125 zł

– stoły (tył) – 100 zł

– trybuny (przód) – 75 zł

– trybuny (tył) – 60 zł

Sobota – 15.06 (19:00)

– stoły (przód) – 150 zł

– stoły (tył) – 125 zł

– trybuny (przód) – 100 zł

– trybuny (tył) – 75 zł


Superbet Poland Darts Masters 2024 – kto zagra?

Na tym etapie pełna lista uczestników turnieju nie została jeszcze ogłoszona. Zgodnie z tradycją cyklu World Series, w zawodach weźmie udział 16 graczy, w tym kilku reprezentantów Polski oraz innych krajów tego regionu. Jak wskazuje PDC na swojej stronie internetowej, w turnieju udział wezmą m.in. Krzysztof Ratajski, Michael Smith oraz Michael van Gerwen – obrońca tytułu z 2023 roku.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama