Obserwuj nas

Newsy

Superbet Poland Darts Masters: znamy datę drugiego turnieju kwalifikacyjnego!

Wiemy już, gdzie i kiedy zostanie rozegrany drugi turniej kwalifikacyjny do polskiego turnieju z cyklu World Series of Darts. Czwarty reprezentant biało-czerwonych zostanie wyłoniony przy okazji długiego weekendu z Grand Prix Polskiej Organizacji Darta w Sianożętach.

poland darts masters
Źródło: Professional Darts Corporation

Przypomnijmy, że pierwszy turniej kwalifikacyjny wygrał Sebastian Białecki, pokonując w finale Krzysztofa Kciuka. Oprócz Bolta w Gliwicach wystąpią na pewno Krzysztof Ratajski i Radek Szagański. Czwarte i tym samym ostatnie miejsce przypadnie graczowi, który wygra w drugich eliminacjach.

Te odbędą się 2 maja w Sianożętach przy okazji V, VI i VII Grand Prix Polskiej Organizacji Darta w ramach Imperiall Darts Festival. Cała seria eventów, łącznie ze wstępnym turniejem deblowym, zostanie rozegrana w dniach 30 kwietnia – 4 maja.

Superbet Poland Darts Masters zaplanowano na 14-15 czerwca 2024 roku. W poprzednim roku zawody odbyły się w warszawskim Torwarze, tym razem PDC postawiła na PreZero Arenę w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ
Gilding: nie martwię się kolejnym meczem. Doszedłem dalej niż kiedykolwiek
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Sebastian Błażejewski

    13 marca, 2024 o 01:08

    Gdzie???

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama