Obserwuj nas

Newsy

Niecodzienna sytuacja w WDF – Beau Greaves przegrała mecz

W federacji WDF istnieje pewna niepisana reguła – jeśli Beau Greaves zapisuje się do jakiegoś turnieju, to z reguły opuszcza budynek z tytułem mistrzowskim. Inną historię przyniosły jednak zmagania na Wyspie Man. Angielka wygrała “tylko” jeden z dwóch eventów – w finale Isle of Man Classic zaskoczyła ją Szwedka Vicky Pruim.

Źródło: Professional Darts Corporation

Na Wyspie Man rozegrano łącznie cztery seniorskie turnieje w kategorii “silver” – dwa wśród mężczyzn i dwa wśród kobiet. Greaves zgodnie z oczekiwaniami okazała się najlepsza w Isle of Man Masters, pokonując w finale Sophie McKinlay – zawodniczkę, która triumfowała w turnieju dziewcząt.

Turniej Isle of Man Classic padł jednak łupem Vicky Pruim, dla której to pierwszy od siedmiu lat triumf w imprezie organizowanej przez WDF! Szwedka przegrywała już 2:4 w spotkaniu finałowym, ale nieoczekiwanie zdołała wygrać trzy kolejne legi.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się Carl Wilkinson oraz Jim McEwan, którzy w finałach pokonali kolejno Neila Duffa i Lewisa Bella.

 

Isle of Man Masters:

Finał mężczyzn: :england: Carl Wilkinson (82,16) 5:4 Neil Duff (83,13)

Finał kobiet: :england: Beau Greaves (75,28) 5:1 :scotland: Sophie McKinlay (66,70)

Isle of Man Classic:

Finał mężczyzn: :scotland: Jim McEwan (91,56) 5:2 🇯🇪 Lewis Bell (84,29)

Finał kobiet: 🇸🇪 Vicky Pruim (74,41) 5:4 :england: Beau Greaves (78,06)

2 komentarze

1 Komentarz

  1. Paweł

    Paweł

    13 marca, 2024 o 07:44

    Jest jakaś informacja i średnich zawodniczek?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama