Obserwuj nas

Newsy

Typer Grand Slam of Darts 2023!

Czeka nas prawdziwy, typerski maraton! Grand Slam to turniej rozciągnięty w czasie i domyślamy się, że na końcu naszej zabawy zostaną już tylko najwytrwalsi.

Źródło grafiki: Betfan

Do naszej Ligi Typerów regularnie przystępuje około 190 osób. Jeszcze ani razu nie udało nam się przekroczyć 200 – liczymy, że to jest właśnie ten moment, bo im więcej nas, tym lepiej. To co? Zaczynamy? Czas przejść do konkretów!

Łącznie do wytypowania będziecie mieli aż 63 spotkania! Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach (nie ma gry na przewagi).

Mecze grupoweDo 5 wygranych legów
2 rundaDo 10 wygranych legów
ĆwierćfinałyDo 16 wygranych legów
PółfinałyDo 16 wygranych legów
FinałDo 16 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 16 spotkań pierwszej kolejki fazy grupowej. Kolejne mecze będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby trochę urozmaicić zabawę, dodaliśmy opcję JOKERA. Jokera można użyć raz w trakcie całego turnieju, a powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również spowodować, że emocje będą do samego końca.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej. WAŻNE! Między półfinałami a finałem będzie zaledwie 2h przerwy (wszystkie mecze tej fazy będą rozgrywane podczas jednej sesji). Dlatego weźcie to pod uwagę, żeby ostatnie spotkanie turnieju Wam nie umknęło.

To teraz przejdźmy do nagród. Skoro meczów do wytypowania będzie tak dużo, to i upominków będzie więcej niż zwykle. Pełna rozpiska nagród przedstawia się więc następująco:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + system Condor Axe Neon od Baltic Darts
2 miejscebonus 50 zł + system Target K-Flex od Baltic Darts
3 miejscebonus 30 zł + system Target K-Flex od Baltic Darts
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł
6 miejscebonus 10 zł
7 miejscebonus 10 zł
8 miejscebonus 10 zł
9 miejscebonus 10 zł
10 miejscebonus 10 zł

Nagrody dla TOP 3 funduje sklep partnerski Baltic Darts – bardzo dziękujemy! Jeśli szukacie dla siebie darterskich akcesoriów, to zapraszamy na ich stronę internetową. Bonusy gwarantuje z kolei nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na Grand Slam jest bardzo bogata – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/l0ceav79w3

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Życzymy wszystkim jak najlepszej zabawy i jak najwięcej idealnie trafionych wyników. A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama