Obserwuj nas

Newsy

Typer International Darts Open 2024!

Dawno nie było na naszej stronie zabawy w Ligę Typerów, a ponieważ do dużych turniejów telewizyjnych jeszcze trochę czasu, uznaliśmy, iż nie ma co czekać!

Źródło grafiki: Betfan

Najlepsi darterzy świata ponownie zawitali do Niemiec. W German Darts Grand Prix triumfował Luke Humphries i ciekawe, czy nr 1 światowego rankingu zdoła zgarnąć kolejne trofeum w kraju naszych zachodnich sąsiadów. My liczymy oczywiście na dobry występ Krzysztofa Ratajskiego, chociaż losowanie było dla Polskiego Orła mało korzystne. Wierzyć jednak trzeba. Dodajmy, że wszystkie spotkania International Darts Open można obejrzeć w BETFAN TV – szczegóły tutaj: https://laczynasdart.pl/ogladaj-european-tour-w-betfan-tv/

Wróćmy jednak do meritum. Do wytypowania będziecie mieli łącznie 31 spotkań. Zabawę zaczynamy od 1/16 finału i jest to zabieg przemyślany, bo meczów we wcześniejszych fazach było po prostu zbyt dużo. Weźcie jednak pod uwagę, że czasu na obstawianie najbliższej rundy jest mało, bo ta część turnieju zaczyna się już w sobotę o 13:00. Dlatego nie marnujecie ani chwili!

Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach (nie ma gry na przewagi).

1/16 finałuDo 6 wygranych legów
1/8 finałuDo 6 wygranych legów
ĆwierćfinałyDo 6 wygranych legów
PółfinałyDo 7 wygranych legów
FinałDo 8 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 16 spotkań 1/16 finału. Kolejne mecze będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby zabawa była ciekawsza, warto wykorzystać JOKERA. Co prawda można go użyć raz w trakcie całego turnieju, ale powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również namieszać w końcowych fazach typera.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej. WAŻNE! Między ćwierćfinałami, półfinałami a finałem będzie zaledwie kilkadziesiąt minut przerwy (wszystkie mecze tej fazy będą rozgrywane podczas jednej sesji). Dlatego weźcie to pod uwagę, żeby żadne spotkanie Wam nie umknęło.

To teraz przejdźmy do nagród. Pełna rozpiska przedstawia się następująco:

WynikNagroda
1 miejscefreebet 100 zł + voucher do sklepu partnerskiego na 100 zł + opaska ŁND
2 miejscefreebet 50 zł
3 miejscefreebet 30 zł
4 miejscefreebet 20 zł
5 miejscefreebet 10 zł
6 miejscefreebet 10 zł
7 miejscefreebet 10 zł
8 miejscefreebet 10 zł
9 miejscefreebet 10 zł
10 miejscefreebet 10 zł

Freebety gwarantuje nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na International Darts Open jest bardzo obszerna – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/6cx2rq8crp

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Liczymy na wysoką frekwencję i mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama