Obserwuj nas

Newsy

Typer UK Open 2024!

Po raz kolejny serdecznie Was zachęcamy, do wzięcia udziału w naszej Lidze Typerów! Co prawda turniej trwa, ale celowo rozpoczynamy zabawę później niż zwykle.

Źródło grafiki: Betfan

UK Open to pod wieloma względami jedna z najciekawszych darterskich imprez w kalendarzu PDC. Zawodnicy grają na kilku tarczach równolegle, dzięki czemu w zawodach bierze udział znacznie większa liczba uczestników. Byli wśród nich również Sebastian Białecki czy Radek Szagański, ale jak już pewnie wiecie – szybko zakończyli swoją przygodę.

Wróćmy jednak do meritum. Do wytypowania będziecie mieli łącznie 63 spotkania. Zabawę zaczynamy od 4. rundy i jest to zabieg przemyślany, bo meczów we wcześniejszych fazach było po prostu za dużo. Weźcie jednak pod uwagę, że czasu na obstawianie najbliższej rundy jest wyjątkowo mało, bo ta część turnieju zaczyna się już dziś o 20:00. Dlatego nie marnujecie ani chwili!

Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach (nie ma gry na przewagi).

4 rundaDo 10 wygranych legów
5 rundaDo 10 wygranych legów
6 rundaDo 10 wygranych legów
ĆwierćfinałyDo 10 wygranych legów
PółfinałyDo 11 wygranych legów
FinałDo 11 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 8 spotkań 1. rundy. Kolejne mecze będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby zabawa była ciekawsza, warto wykorzystać JOKERA. Co prawda można użyć raz w trakcie całego turnieju, ale powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również namieszać w końcowych fazach typera.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej. WAŻNE! Między półfinałami a finałem będzie zaledwie kilkadziesiąt minut przerwy (wszystkie mecze tej fazy będą rozgrywane podczas jednej sesji). Dlatego weźcie to pod uwagę, żeby ostatnie spotkanie turnieju Wam nie umknęło.

To teraz przejdźmy do nagród. Pełna rozpiska przedstawia się więc następująco:

WynikNagroda
1 miejscefreebet 100 zł + voucher do sklepu partnerskiego na 100 zł
2 miejscefreebet 50 zł
3 miejscefreebet 30 zł
4 miejscefreebet 20 zł
5 miejscefreebet 10 zł

Freebety gwarantuje nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na UK Open jest bardzo obszerna – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/o3gre9gjzh

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Liczymy na wysoką frekwencję i wyrównaną rywalizację do samego końca! A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

ZOBACZ TEŻ
Ranking światowy po World Matchplay! Humphries się umacnia, Holendrzy tracą...
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama