Obserwuj nas

Newsy

SENSACJA! Suljović wyrzucił van Gerwena z UK Open!

Co za historia! Mensur Suljović wyeliminował Michaela van Gerwena z UK Open. Zeszłoroczny finalista pożegnał się już na etapie czwartej rundy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:7.

Źródło: Professional Darts Corporation

Van Gerwen od początku meczu miał swoje problemy, ale wydawało się, że ma spotkanie pod pełna kontrolą – prowadził już 5:2, a gra Austriaka nie zapowiadała remontady. Na przerwę gracze zeszli jednak przy wyniku remisowym, co nie było wcale ostatnim słowem Suljovicia – po powrocie wygrał dwa kolejne legi, a w tryby Holendra wkradła się dodatkowa nerwowość.

MvG zdołał odłamać na 6:7, ale nie był w stanie pójść za ciosem – dwie kolejne partie padły łupem Mensura. Przy wyniku 6:9 doszło jeszcze do zmarnowanej lotki meczowej, ale w kolejnym legu trzykrotny mistrz świata nie miał już szczęścia. Van Gerwen wraca do domu!

 

UK Open 2024 – 4. runda

🇳🇱 Michael van Gerwen 7:10 🇦🇹 Mensur Suljović

Średnie: 92,37 – 90,98

Podwójne: 33,3% (7/21) – 58,8% (10/17)

Maksy: 4 – 3

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama