Obserwuj nas

Newsy

Szybko, łatwo i przyjemnie. Ratajski nie dał szans Gawlasowi

Krzysztof Ratajski pokonał Adama Gawlasa w meczu 4. rundy UK Open. Nie był to najbardziej emocjonujący mecz w historii – Polak wygrał 10:4 i ani przez chwilę nie był zmuszony do nadmiernego wysiłku.

Źródło: Professional Darts Corporation

Polak udanie wszedł w mecz, wygrywając cztery pierwsze partie. W jego przypadku średnia cały czas kręciła się wokół 90 punktów, podczas gdy Gawlas pozostawał nieco z tyłu. Wkrótce spotkanie stało się nieco bardziej wyrównane – Czech wreszcie zameldował się na tablicy wyników, ale na pierwszą przerwę i tak schodził z wynikiem 3:7.

Gawlas zaliczył udany powrót na scenę, popisując się 138-punktowym checkoutem. Co prawda nie zdało się to na wiele, bo kolejna partia padła już łupem Polskiego Orła, ale poziom pojedynku wyraźnie wzrósł. Ratajski miał nawet podejście do dziewiątej lotki, ale stanęło na siedmiu perfekcyjnych rzutach. Do końca spotkania nasz reprezentant nie oddał już ani jednej partii, kończąc z wynikiem 10:4.

 

UK Open 2024 – 4. runda

🇵🇱 Krzysztof Ratajski 10:4 🇨🇿 Adam Gawlas

Średnie: 94,19 – 92,19

Podwójne: 52,6% (10/19) – 22,2% (4/18)

Maksy: 4 – 3

ZOBACZ TEŻ
Darterskie freebety czekają!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama