Obserwuj nas

Newsy

US Darts Masters: znamy skład turnieju w Nowym Jorku!

Na przełomie maja i czerwca gwiazdy PDC powrócą do Stanów Zjednoczonych w ramach szóstej edycji US Darts Masters. W środę PDC opublikowała listę graczy, którzy wezmą udział w imprezie.

Źródło: Professional Darts Corporation

W ramach turniejów z cyklu World Series of Darts rywalizacja toczy się między ośmioma czołowymi gwiazdami PDC oraz ośmioma “lokalnymi” graczami – w tym przypadku z obszaru Stanów Zjednoczonych i Kanady. Dobór nazwisk nie zaskoczył – do Madison Square Garden zawitają wszyscy uczestnicy Premier League.

Po drugiej stronie zaproszenie do turnieju uzyskali Matt Campbell, Danny Lauby, Jules van Dongen oraz Stowe Buntz. Trzy kolejne miejsca przypadną kwalifikantom z rozgrywek CDC, a jedno – zwycięzcy CDC Cross Border Challenge.

Ta informacja może być istotna także z perspektywy eventu w Gliwicach, który zostanie rozegrany zaledwie dwa tygodnie później. Skład turnieju w Polsce nie został jeszcze ogłoszony, lecz istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zestaw gwiazd PDC będzie taki sam jak w przypadku Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ TEŻ
Nie tym razem! Humphries ukrócił gierki van den Bergha? [WIDEO]
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama