Obserwuj nas

Newsy

Koniec pewnego rozdziału – nowy walk-on Luke’a Humphriesa! [WIDEO]

Zapowiedzi się ziściły – podczas 15. nocy Premier League w Leeds Luke Humphries zmienił piosenkę na wejście. Po kilku latach mistrz świata zrezygnował z “Cake by the Ocean” na rzecz utworu, który w przeszłości był już używany przez jednego z zawodników PDC.

Źródło: Professional Darts Corporation

Humphries zapowiedział zmianę już kilka tygodni wcześniej. Poprzedni utwór był uważany za “niewystarczający” – kibice wykazywali znacznie większe zaangażowanie choćby przy wejściach Nathana Aspinalla czy Michaela Smitha. Sam zainteresowany przyznał, że “nie była to może najlepsza piosenka na świecie, ale generalnie mu się podobała”.

Nowy wybór Anglika padł na “I Predict A Riot” zespołu Kaiser Chiefs. W przeszłości tego samego utworu używał Kevin Painter, były finalista mistrzostw świata. Wielu fanów przewidziało tę opcję już wcześniej, ponieważ jest to piosenka ściśle związana z Leeds United.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama