Obserwuj nas

Inne

[WIDEO] Nie tylko Taylor. Nietypowe rozwiązanie Leonarda Gatesa…

Gdyby dart był sportem masowym, a ankietowani programu “Familiada” mieliby wskazać gracza znanego z niekonwencjonalnych wizyt przy tarczy, Leonard Gates byłby faworytem do miejsca w czołówce. W meczu z Connorem Scuttem Amerykanin potwierdził, że zrobienie czegoś zbyt dobrze również może być obarczone ryzykiem.

Źródło: MODUS Super Series

Furowanie wysokich liczników stało się ostatnio domeną cyklu Super Series. Podczas czwartego tygodnia dokonał tego Scott Taylor, który rzucił maksa, mając na liczniku 180 punktów. Gates dokonał podobnej sztuki w piątym tygodniu – z tą różnicą, że przed podejściem do tarczy pozostało mu 166 “oczek”. Zaczęło się znakomicie – po potrójnej osiemnastce wpadła potrójna dwudziestka. Podobnie jak w przypadku Taylora, wystarczyło dorzucić wysokiego singla. Jak się okazało – łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.

 

 

Czy Soulgera i tym razem zawiodło liczenie? Niekoniecznie. Amerykanin sprawiał wrażenie przede wszystkim zdziwionego faktem, że rzucił aż tyle punktów. To pozwala myśleć, że nie sądził, że pierwsza lotka wbiła się w potrójną osiemnastkę.

Na jego szczęście ta wpadka nie miała większych konsekwencji. Po dwóch dniach zmagań w grupie A Gates jest na prowadzeniu – dokonał tego wygrywając dziewięć z dziesięciu meczów. To konkretne spotkanie – z Connorem Scuttem – też zresztą wygrał.

Rozgrywki można śledzić za darmo na oficjalnym kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama