Obserwuj nas

Newsy

Witamy w play-offach! Ratajski w 1/8 finału Grand Slam of Darts

Krzysztof Ratajski pokonał Nathana Girvana w trzeciej kolejce fazy grupowej Grand Slam of Darts 2023. Dzięki wynikowi 5:1 Polak zagwarantował sobie awans do fazy pucharowej turnieju.

Pierwszy leg dość niespodziewanie padł łupem Girvana. Szkot zagrał bardzo dobrą partię, dystansując Polaka na dystansie i pewnie zamykając 25-punktowy finisz. Ratajski nie pozostał mu jednak dłużny, natychmiastowo doprowadzając do wyrównania.

W trzeciej partii obejrzeliśmy w końcu pierwsze przełamanie w tym meczu. Mimo że Ratajski pomylił się kilka razy na doublach, pomogła świetna gra na punktacji i pudło Szkota na czerwonym środku. Chwilę później Polish Eagle podwyższył wynik na 3:1, a od awansu dzieliły go tylko dwa wygrane legi.

Ratajski pewnie zgarnął także kolejną partię. Przy stanie 4:1 Girvan miał co prawda lotki na lega, ale efektownie je zmarnował, podczas gdy Polak pewnie zamknął spotkanie na topie.

W 1/8 finału Polski Orzeł zagra z Joshem Rockiem.

 

Grand Slam of Darts 2023 – faza grupowa

🇵🇱 Krzysztof Ratajski 5:1 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Nathan Girvan

Średnia: 89,39 – 78,69

Podwójne: 45,5% – 14,3%

Maksy: 2 – 1

ZOBACZ TEŻ
Top 5 z ŁND: ciekawostki z życia Dimitriego van den Bergha
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Fan Ratajskiego

    Fan Ratajskiego

    13 listopada, 2023 o 22:30

    Uff… Jak zawsze nerwowo, ale ważne, że do przodu. Brawo Rataj!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama