Obserwuj nas

Newsy

“Wymyśl coś, cześć” – poirytowany van Gerwen przerywa wywiad

Ostatnie tygodnie nie są najłatwiejsze dla Michaela van Gerwena. Holenderski mistrz dał temu wyraz, kiedy podczas pomeczowej rozmowy z dziennikarzem Viaplay nagle ją zakończył i odszedł ze stanowiska.

Źródło: PDC

Podczas niedawnych występów Michaela van Gerwena kibice zauważyli, że nie gra on na swoim optymalnym poziomie, a także czasami po rzutach łapie się za bark, co może wskazywać na kontuzję. Pomimo tego wystąpił w czwartkowych zmaganiach Premier League w Nottingham, gdzie w pierwszej rundzie zmierzył się z Luke’iem Littlerem. Holender przegrał mecz, ale zaprezentował się znacznie lepiej niż w ostatnim czasie, grając na średniej 110,94.

Po spotkaniu zgodnie z planem zasiadł do odbywającego się w formie telekonferencji wywiadu z Bartem Nollesem, dziennikarzem stacji Viaplay. Na początku próbował utrzymać pozytywną atmosferęGram najlepiej od tygodni. Ostatni tydzień fizycznie był dla mnie ciężki. Kiedy udaje mi się tak rzucać, daje mi to nadzieję. W środę dostałem kolejny zastrzyk, więc jeszcze nie udało mi się w pełni uporać z kontuzją.

Kiedy jednak jego rozmówca zapytał, czy zdarzyło mu się kiedyś przegrać pięć meczów w pierwszej rundzie z rzędu, Mighty Mike momentalnie się zagotował. Zachowujesz się jakbyś mnie nie znał – powiedział, dodając później – Oczywiście że mi się to kiedyś zdarzyło. Jeżeli koniecznie chcesz przedstawić to w negatywnym świetle, proszę bardzo. Wymyśl coś, cześć.

Po tych słowach Holender wstał, wyjął słuchawkę z ucha i błyskawicznie zniknął z ekranu. Od tamtej pory nie odniósł się ani do meczu, ani do samej sytuacji. Van Gerwen po ostatecznym rozstrzygnięciu wczorajszej nocy spadł z pierwszego miejsca tabeli Premier League kosztem Luke’a Humphriesa. W poniedziałek rozpoczynają się kolejne turnieje Players Championship, z których Holender do tej pory się nie wycofał, także warto bacznie przyglądać się jego grze, ale także podejściu i nastawieniu.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Lio

    16 marca, 2024 o 22:01

    Arogancja masterclass. MVG sportowo ma klasy dużo, ale jego sposób wyrażania się o innych zawodnikach i dyskutowania z dziennikarzami budzi moją głęboką antypatię.
    PS. Proszę sprawdzić różnicę między “także” a “tak że”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama