Obserwuj nas

Newsy

Pietreczko bije się w pierś. “Przepraszam. Emocje wzięły górę”

Po kilku dniach od turnieju w Belgii Ricardo Pietreczko zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego zachowania po starciu z Luke’iem Littlerem. Niemiec wyraził skruchę i przyznał, że jego reakcja była nie na miejscu.

Źródło: Professional Darts Corporation

Pietreczko w półfinale Belgian Darts Open 2024 musiał uznać wyższość Luke’a Littlera, który nieco później wygrał zresztą cały turniej. W trakcie meczu Niemcowi nie podobało się jednak zachowanie rywala, który próbował zamknąć jedną z partii w bardzo niekonwencjonalny sposób – mając 90 punktów na liczniku i dwie lotki w dłoni Anglik poszedł po topa i czerwony środek. Próba zakończyła się fiaskiem, ale Pikachu poczuł się urażony. “Nie waż się tego powtórzyć” – miał powiedzieć Littlerowi bezpośrednio po spotkaniu, a kilkanaście minut później w mediach społecznościowych nazwał go “aroganckim”.

Większość kibiców skrytykowała zachowanie Niemca, zarzucając mu brak umiejętności pogodzenia się z porażką. Po kilku dniach zreflektował się także sam Pietreczko, publikując post z przeprosinami na instagramowym profilu. “Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie na scenie w Wieze. Byłem dumny z dojścia do półfinału, ale podczas meczu poniosły mnie emocje i zareagowałem przesadnie. Przepraszam Luke’a Littlera – wielki szacunek za to, co osiągnąłeś! Zresztą – zwykle też jestem fanem fantazyjnych checkoutów” – napisał.

Źródło: Instagram / @pikachu180180141

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama