Obserwuj nas

Newsy

Znamy ceny biletów na Superbet Poland Darts Masters!

PDC ogłosiła cennik zaplanowany na najbliższą edycję Superbet Poland Darts Masters. Mimo zmiany lokalizacji, ceny nie będą wyraźnie się różnić od tego, co było w Warszawie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Sprzedaż biletów odbędzie się w trzech etapach. Priorytet będą mieć posiadacze rocznego abonamentu PDC.TV – ich okno zostanie otwarte 20 listopada o godz. 9. Drugie okno będzie przeznaczone dla kibiców, którzy zapisali się na tzw. “listę priorytetową” – tutaj możliwość zakupu rozpocznie się o godz. 12. Sprzedaż pozostałych wejściówek ruszy 21 listopada na platformie eBilet.


A tak prezentuje się cennik na kolejną edycję imprezy:

Piątek – 14.06 (19:00)

– stoły (przód) – 125 zł

– stoły (tył) – 100 zł

– trybuny (przód) – 75 zł

– trybuny (tył) – 60 zł

Sobota – 15.06 (19:00)

– stoły (przód) – 150 zł

– stoły (tył) – 125 zł

– trybuny (przód) – 100 zł

– trybuny (tył) – 75 zł


Formularz pozwalający na zapisanie się na listę priorytetową (okno nr 2) znajduje się pod tym linkiem, przy czym kwestionariusz należy wypełnić maksymalnie do 17 listopada, do godz. 12. To samo dotyczy subskrypcji abonamentu PDC.TV (okno nr 1), który musi zostać zakupiony przed tą datą. Turniej zostanie rozegrany w dniach 14-15 czerwca w PreZero Arenie w Gliwicach.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona