Obserwuj nas

Newsy

Poznaliśmy grupy niemieckiej Superligi

Jak co roku, u naszych zachodnich sąsiadów ma miejsce bardzo interesujące wydarzenie, mianowicie Superliga. W dniach 7-10 listopada 24 zawodników powalczy w Bitburgu o tytuł mistrzowski oraz możliwość gry w Alexandra Palace!

Źródło: Professional Darts Corporation

Główną nagrodą rozgrywek Super League jest miejsce w zbliżających się mistrzostwach świata. Do rywalizacji stanie 24 graczy.

Tegoroczna obsada turnieju jest niezwykle interesująca. Wielu z tych graczy mieliśmy okazję oglądać przed kamerami, na turniejach European Tour, Players Championship oraz w Modus Super Series. Kto zdobędzie bilet do Londynu? Czy niezwykle zdolna niemiecka młodzież ma szansę zagrozić starym wyjadaczom? O tym przekonamy się już niebawem.

W stawce zabraknie kilku najgłośniejszych nazwisk niemieckiego darta – to ze względu na zmienione reguły PDC, które w wielu przypadkach uniemożliwiają posiadaczom kart grę w regionalnych kwalifikacjach. Jedną z ofiar takiej decyzji jest Florian Hempel, który nie może wziąć udziału w Superlidze, ponieważ posiada kartę od ponad dwóch lat.

A tak prezentuje się pełna rozpiska:

Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
🇩🇪 Daniel Klose🇩🇪 Pascal Rupprecht🇩🇪 Dragutin Horvat🇩🇪 Niko Springer
🇩🇪 Lukas Wenig🇩🇪 Liam Maendl-Lawrence🇩🇪 Max Hopp🇩🇪 Nico Kurz
🇩🇪 Kai Gotthardt🇩🇪 Marcel Gerdon🇩🇪 Fran Rotzsch🇩🇪 Rene Eidams
🇩🇪 Marco Obst🇩🇪 David Schlichting🇩🇪 Christopher Toonders🇩🇪 Steffen Siepmann
🇩🇪 Michael Hurtz🇩🇪 Andree Welge🇩🇪 Dominik Grullich🇩🇪 Manfred Bilderl
🇩🇪 Michael Klonhammer🇩🇪 Paul Krohne🇩🇪 Arno Merk🇩🇪 Markus Kessler
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama