Obserwuj nas

Newsy

9. lotka rzucona przez… amatora! Unikatowe nagranie ze słowackiego pubu

Czy 9-dartery zarezerwowane są tylko dla profesjonalnych graczy? Okazuje się, że niekoniecznie. Najlepszym tego dowodem Jozef Vavrek i jego wyczyn podczas rozgrywek lokalnej ligi w słowackim Bardejowie.

Jozef Vavrek był prawdopodobnie jednym z najszczęśliwszych ludzi na planecie, gdy rzucił dziewiątą lotkę w pojedynku z Františkiem Miką, jednym z czołowych słowackich graczy. Najlepiej oddaje to zresztą reakcja samego zainteresowanego, zarówno przed decydującą próbą na podwójnej, jak i po jej trafieniu.

O ile sam Mika znany jest z regularnej gry na ponad 70-punktowych średnich i regularnie bierze udział chociażby we wschodnioeuropejskich kwalifikacjach do European Touru, to Vavrek jest w darterskim świecie postacią kompletnie anonimową, której nie uwzględnia żadna większa baza danych graczy – co czyni jego wyczyn jeszcze bardziej niecodziennym.

Z kronikarskiego obowiązku – Vavrek wygrał powyższe spotkanie 5-4, triumfując w całym turnieju.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama