Obserwuj nas

Newsy

Anderson gra dalej! Szkot górą w szlagierze 5. rundy

Choć po poziomie można było oczekiwać czegoś więcej, dla Gary’ego Andersona to ostatnie z możliwych zmartwień. The Flying Scotsman pokonał Chrisa Dobeya 10:5 w meczu 1/16 finału UK Open, podtrzymując nadzieję na drugi triumf w imprezie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Na papierze starcie Anderson – Dobey zapowiadało się na jedno z najlepszych spotkań tej fazy turnieju – obaj gracze przyjechali do Minehead po świetnych występach w turniejach Players Champinship. Rzeczywistość nie do końca zbiegła się z oczekiwaniami – i jeden, i drugi zaliczył dość przeciętny występ, ale timing stał po stronie Andersona. Choć na pierwszą przerwę Dobey schodził z prowadzeniem 3:2, to był ostatni moment, w którym był z przodu – Szkot zgarnął pięć kolejnych legów i szybko zrobiło się 3:7.

Po drugim powrocie na scenę Hollywood odrobił dwie partie straty, ale to było jego ostatnie słowo – stanęło na pięciu wygranych legach i niespełna 90-punktowej średniej. Co ucieszy fanów Gary’ego – Szkot wykazywał bardzo duży optymizm w pomeczowym wywiadzie, wyrażając chęć walki nie tylko w Minehead, ale też w cyklu European Tour oraz w kolejnych turniejach podłogowych.

 

UK OPEN 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, GDZIE OGLĄDAĆ?

 

UK Open 2024 – 5. runda

:scotland: Gary Anderson 10:5 :england: Chris Dodey

Średnie: 92,72 – 89,69

Podwójne: 33,3% (10/30) – 25,0% (5/20)

Maksy: 3 – 3

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama