Obserwuj nas

Newsy

Awans Białeckiego! Polak z nowym kontraktem

8 marca 2024 r. Sebastian Białecki stał się “absolwentem” programu Elite 1, do którego w przeszłości należeli m.in Keane Barry i Luke Littler. Polak został tym samym pełnoprawnym członkiem Team Target.

Źródło: Target Darts

Dla młodego łodzianina to z pewnością ogromny krok w karierze. Od 2019 roku reprezentuje firmę Target. Będąc uczestnikiem programu Elite 1, zagrał na World Cup of Darts w roku 2022 oraz osiągnął największy sukces w karierze, będąc ćwierćfinalistą UK Open 2022. Teraz jednak czas na kolejne wyzwania.

Wspaniale jest kontynuować współpracę z Sebastianem oraz widzieć pracę, jaką wykonuje za kulisami. To kolejny dowód działania systemu Elite 1 i jestem pewnien, że pójdzie on na całość – tak o Polaku wypowiedział się James Tattersall, dyrektor zarządzający Target Darts.

Co nowy kontrakt zmienia w kontekście samego Sebastiana? W niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać sprzętu sygnowanego jego imieniem i nazwiskiem. Pozostaje liczyć na to, że współpraca w najbliższych latach okaże się owocna, a lotki Białeckiego będą dostępne na całym świecie!

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. rumak

    8 marca, 2024 o 17:04

    UK OPEN 2021? chyba 2022, w 2021 to Rataj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama