Obserwuj nas

Newsy

Betfan sponsorem głównym portalu ŁND!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że BETFAN, renomowany polski bukmacher, podjął współpracę z portalem Łączy Nas Dart jako sponsor generalny!

Z BETFAN znamy się nie od dziś a nasza współpraca sięga dwóch lat wstecz, gdy ruszaliśmy z projektem Nocnej Ligi Darta. To właśnie BETFAN był jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, którzy dostrzegli potencjał w naszym pomyśle i zdecydowali się z nami współpracować. Ich zaufanie i wsparcie były nieocenione w początkowych etapach rozwoju Nocnej Ligi Darta. Dzięki BETFAN mieliście możliwość obstawiania meczów NLD, co było pierwszym tego typu przedsięwzięciem na skalę naszego kraju. To był przełomowy moment dla naszego projektu i zapoczątkował owocną współpracę, która trwa do dziś.

Teraz, jako sponsor generalny portalu Łączy Nas Dart, BETFAN potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój darta w Polsce i naszej społeczności. Umowa obejmuje roczny okres współpracy, lecz jesteśmy przekonani, że to dopiero początek. Dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli dalej się rozwijać i tworzyć jeszcze lepsze treści, turnieje oraz wydarzenia związane z naszą pasją. Ale nie tylko my skorzystamy na tej relacji. BETFAN pomyślał też o Was – nie zabraknie konkursów i promocji, a dla uczestników naszej ligi typerów będą zacne nagrody w postaci obfitych bonusów. Myślimy również o tym, by jeszcze więcej spotkań Nocnej Ligi Darta trafiało do oferty BETFAN, co spotęguje emocje związane z naszymi cyklicznymi turniejami.

I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia. Jak to zwykle bywa w tego typu współpracach, bardzo wiele będzie zależało od Was. Rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem “LACZYNASDART” to nie tylko szansa na korzystanie z bonusów i specjalnych promocji, ale także aktywna pomoc dla naszego portalu. Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie, tym bardziej że rejestracja trwa zaledwie 30 sekund i na początkowym etapie wymaga od Was jedynie podstawowych danych, maila i telefonu. Dla Was to tylko chwila, dla nas to bardzo istotne wsparcie, które pozwoli nam rozwijać i utrzymać funkcjonowanie serwisu ŁND.

Dodatkowo, od czasu do czasu na naszym portalu pojawią się również artykuły sponsorowane, szczególnie przed najważniejszymi imprezami darterskimi na świecie. Wtedy to BETFAN przedstawi Wam swoją specjalną ofertę dotyczącą tych wydarzeń, abyście mieli możliwość obstawiania ich za pośrednictwem naszego sponsora generalnego. Dlatego warto rozważyć posiadanie konta na platformie BETFAN już teraz. Artykuły sponsorowane będą również stanowiły doskonałe źródło informacji dla wszystkich miłośników darta, dostarczając nie tylko ciekawostek i analiz przed najważniejszymi turniejami, ale również prezentując atrakcyjne bonusy i promocje.

Podsumowując – BARDZO się cieszymy, że wspólnie z BETFAN kontynuujemy naszą misję propagowania i rozwijania darta w Polsce. Jest to kolejny kamień milowy w naszej historii i jesteśmy przekonani, że gdy za rok będziemy podsumowywać naszą współpracę, to dojdziemy do wspólnego wniosku, że to nie był strzał w dziesiątkę, ale w potrójne 20!

PS: chciałbyś, aby BETFAN okursował mecze Twojego turnieju? Napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama