Obserwuj nas

Newsy

Bezbłędnie! Komplet zwycięstw Białeckiego w MODUS Super Series

W czwartek grupa C miała tylko jednego dominatora. Sebastian Białecki wygrał wszystkie pięć meczów, robiąc ogromny krok w kierunku sobotnich finałów. Mimo okazjonalnych problemów na podwójnych, gra Polaka uległa poprawie względem trzech ostatnich dni.

Źródło: MODUS Super Series

Na start sesji Sebastian zagrał z rywalem, który przed startem grupy C był postrzegany jako najgroźniejszy przeciwnik Polaka. Harry Ward – bo o nim mowa – w deciderze nie wytrzymał jednak tempa narzuconego przez Bolta. Łodzianin od początku dnia wyglądał znacznie pewniej niż w poprzednich sesjach, co stanowiło znakomity prognostyk.

W drugim meczu Białecki pokonał Richarda Hoseya, ponownie przekraczając 90-punktową średnią. Choć to Anglik lepiej wszedł w mecz, nasz reprezentant szybko odrobił straty, wygrywając 4:2.

Kolejne spotkanie stanowiło swego rodzaju przerywnik, bo tak należało rozumieć starcie z Willemem Mandigersem. Od poniedziałku do środy Holender przegrał 14 z 15 spotkań, a tendencja nie odwróciła się również w meczu z Sebastianem, który pewnie zgarnął trzecią wygraną tego dnia.

Rezultatem 4:2 skończyło się także spotkanie z Geoffem Murrayem, który po trzech meczach zajmował pierwsze miejsce w grupie. Ten pojedynek nie stał jednak na wysokim poziomie – głównie za sprawą lega, którego Polak nie był w stanie wygrać mimo 27 lotek i niezliczonych prób na podwójnych. Murray nie stanowił jednak żadnego zagrożenia, kończąc z niespełna 70-punktową średnią.

W ostatnim meczu Białecki po raz czwarty w tym tygodniu zmierzył się z Patrickiem van den Boogaardem. Bolt zgarnął przełamanie już w pierwszej partii, by chwilę później wyjść na dwulegowe prowadzenie. Polak zachował kontrolę nad meczem do samego końca, kolejny raz wygrywając 4:2.

 

Wyniki:

🇵🇱 Sebastian Białecki (92,15) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Harry Ward (83,45)

🇵🇱 Sebastian Białecki (91,56) 4:2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Richard Hosey (84,28)

🇵🇱 Sebastian Białecki (86,76) 4:2 🇳🇱 Willem Mandigers (75,89)

🇵🇱 Sebastian Białecki (80,56) 4:2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Geoff Murray (69,03)

🇵🇱 Sebastian Białecki (84,98) 4:2 🇳🇱 Patrick van den Boogaard (81,52)


W tabeli Sebastian Białecki prowadzi z wyraźną, czteropunktową przewagą nad Hoseyem, Murrayem i Wardem. Van den Boogaard zajmuje piąte miejsce. Zestawienie zamyka Mandigers, który po raz kolejny nie zdołał wygrać żadnego spotkania.

Tabela grupy C

LPZawodnikBilansPunkty
1Sebastian Białecki 🇵🇱+910
2Richard Hosey 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿+36
3Geoff Murray 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿+26
4Harry Ward 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿+16
5Patrick van den Boogaard 🇳🇱-52
6Willem Mandigers 🇳🇱-100


Druga kolejka spotkań w grupie C zostanie rozegrana w piątek od godz. 14. Dwóch najlepszych graczy awansuje do sobotniej fazy finałowej. W tej czeka już Luke Littler, który zwyciężył w grupie A. Stawkę uzupełni trzech graczy z grupy B.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona