Obserwuj nas

Newsy

Superbet Poland Darts Masters z nominacją do prestiżowej nagrody!

Superbet Poland Darts Masters 2023 zostało nominowane do nagrody SPORTBIZ Award w kategorii Wydarzenie sportowe.

poland darts masters
Źródło: Professional Darts Corporation

Nagrody SPORTBIZ Awards zostaną przyznane już po raz dwudziesty. Jak czytamy na stronie Organizatorów konkursu – „To moment, w którym wyróżniające się osoby i organizacje ze świata sportu, a także biznesu zostają docenione za swój nieustanny wkład w rozwój branży, wielomiesięczne wysiłki organizacyjne i swoje serce dla sportu.”

Podczas jubileuszowej XX edycji Gali SPORTBIZ Awards, Kapituła nagród złożona z ekspertów i uznanych osobistości polskiego sportu nagrodzi statuetkami wydarzenia, firmy, sponsorów, organizacje sportowe, działania na rzecz sportu dzieci i kobiet, obiekty czy media w 12 kategoriach polskich i międzynarodowych, które szczególnie wyróżniały się na rynku sportowo-biznesowym w 2023 roku.

W kategorii „Wydarzenia Sportowe” obok najbliższej naszym sercom imprezy na Torwarze, nominowanych zostały łącznie 23 imprezy, w tym m.in. lekkoatletyczna Diamentowa Liga: Memoriał Kamili Skolimowskiej, tenisowy turniej BNP Paribas Warsaw Open, czy mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn 2023 Polska & Szwecja.

Bardzo cieszy nas fakt, że w tak zacnym gronie znalazło się miejsce dla pierwszej w Polsce darterskiej imprezy światowego formatu. Gratulujemy organizatorom zeszłorocznego wydarzenia! Torwar pełen kibiców spragnionych emocji, wspaniała rywalizacja na scenie oraz duże zainteresowanie mediów – to wszystko mamy w pamięci i z pewnością mocno wpłynęło na fakt, że Superbet Poland Darts Masters zyskało uznanie w oczach jury.

Finałowe trójki w każdej z 12 kategorii SPORTBIZ Awards za rok 2023 już wkrótce wyłoni Kapituła, a zwycięzców poznamy 9 kwietnia podczas XX edycji uroczystej Gali SPORTBIZ Awards.

Gala wręczenia nagród uświetni organizowany w dniach 9-10 kwietnia SPORTBIZ Summit 2024 – dwudniową konferencję integrującą polską branżę sportu i biznesu, a także łączącą ją z ciekawymi osobami i ekspertami z zagranicy. Jako portal „Łączy Nas Dart” będziemy obecni na konferencji, by szerzyć “dobrą nowinę” o darcie.

ZOBACZ TEŻ
Darterskie freebety czekają!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama