Obserwuj nas

Inne

Darterskiego Nowego Roku!

Drodzy darterzy, darterki i czytelnicy naszego portalu,

z okazji ostatniego dnia w 2023 roku chcielibyśmy przekazać Wam kilka słów.

Mijający rok był dla nas niezwykły. Zbudowaliśmy portal “Łączy Nas Dart”, znaleźliśmy fantastycznych redaktorów, stworzyliśmy przewodnik po MŚ, a udało się również zorganizować wiele znakomitych turniejów pod szyldem Nocnej Ligi Darta. Pokazaliśmy, że darta można łączyć na wielu płaszczyznach – od informacyjnej, przez edukacyjną, aż po emocje towarzyszące turniejom. Z dumą patrzymy na to, co udało się nam osiągnąć, ale wiemy, że przed nami jeszcze wiele fascynujących wyzwań.

Dziękujemy każdemu, kto był i jest częścią naszej społeczności – Wasza aktywność i zaangażowanie sprawiają, że nasza pasja ma sens. Wielkie podziękowania kierujemy też w stronę sponsorów i partnerów, których wsparcie umożliwia nam rozwijanie się i realizację kolejnych projektów. To dzięki Wam możemy promować cudowny świat darta.

Chcielibyśmy również wspomnieć o naszych patronach, jak również osobach, które wspierają nas poprzez Suppi. Dziękujemy za zaufanie! Pamiętajcie, że nasz portal istnieje dzięki Wam, dlatego jeśli chcielibyście podjąć pierwszą w nowym roku, udaną inwestycję, to wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków.

https://patronite.pl/LaczyNasDart

https://suppi.pl/laczynasdart

Życzymy wszystkim wspaniałego 2024 roku, pełnego precyzyjnych rzutów, niesamowitych meczów i oczywiście – jak najwięcej MAX-ów! Niech każda lotka będzie trafiona, a każdy turniej przyniesie niezapomniane chwile. Przede wszystkim jednak bądźcie zdrowi. Reszta przyjdzie sama.

Na koniec zachęcamy, abyście pamiętali o naszych social mediach. Bądźcie z nami również tam!

ZOBACZ TEŻ
Greaves stawia sprawy jasno. "Kobiety nie mają szans w grze z mężczyznami"
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama