Obserwuj nas

Newsy

Dramaturgia w finale – Neil Duff triumfuje w Super Series!

W nocy z soboty na niedzielę zakończył się ósmy tydzień szóstego sezonu rozgrywek MODUS Super Series. Turniej padł łupem Neila Duffa, który w finale pokonał Gary’ego Stone’a. Na półfinale zmagania zakończył trzykrotny mistrza świata BDO – Martin Adams.

Źródło: MODUS Super Series

W tym tygodniu w Super Series ponownie nie zabrakło ciekawych nazwisk – w grupie A występował chociażby Jon Worsley, były posiadacz karty PDC. Gwiazdami grupy B byli Matthew Edgar, Martin Adams oraz Gary Stone, a grupy C – przede wszystkim Andy Hamilton, który zrezygnował z pierwszych trzech dni finałowej rundy Q-Schoolu na rzecz rywalizacji w Portsmouth.

Choć Adams – legenda federacji BDO – był faworytem większości kibiców, w półfinale musiał uznać wyższość Stone’a. Do Szkota dołączył Duff, który nie bez problemów poradził sobie z Colinem McGarrym.

Finał skończył się deciderem, w którym zarówno Stone, jak i Duff mieli lotki meczowe. Samo spotkanie nie stało jednak na zbyt wysokim poziomie – nerwowy był szczególnie decider, w którym obaj gracze mieli wielkie problemy ze znajdowaniem potrójnych wartości. Były mistrz świata WDF wyszedł jednak zwycięsko z tej potyczki, wygrywając tym samym pięć tysięcy funtów.

 

MODUS Super Series – 6. seria, 8. tydzień:

Półfinały:

☘️ Neil Duff (92,69) 4:3 ☘️ Colin McGarry (86,37)

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Gary Stone (94,71) 4:2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Martin Adams (87,03) 

Finał:

☘️ Neil Duff (83,80) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Gary Stone (79,09)

————————

Do końca 6. serii MODUS Super Series pozostały cztery tygodnie – w tym czasie wyłonieni zostaną wszyscy triumfatorzy poszczególnych turniejów, którzy zagrają w tygodniu mistrzów.


MODUS Super Series – zwycięzcy 6. serii:

Tydzień 1: 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 William Borland

Tydzień 2: 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Andy Boulton

Tydzień 3: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chas Barstow

Tydzień 4: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Cam Crabtree

Tydzień 5: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West

Tydzień 6: 🇸🇪 Andreas Harrysson

Tydzień 7: 🇳🇱 Chris Landman

Tydzień 8: ☘️ Neil Duff

Tydzień 9: 

Tydzień 10: 

Tydzień 11: 

Tydzień 12:

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama