Obserwuj nas

Newsy

Faworyci nie bez problemów. Świetny występ Wiliama O’Connora

Niespodzianek nie było – środowym popołudniem do dalszych faz mistrzostw świata awansowali wszyscy faworyzowani gracze. Dla polskich kibiców najważniejszym punktem sesji było starcie Radka Szagańskiego z Marko Kantele, a sesję zamknął triumf Rossa Smitha.

Źródło: Professional Darts Corporation

Sam początek sesji był dla nas zdecydowanie najważniejszy, bowiem swoje zmagania rozpoczynał Radek Szagański. Po momentami nużącym i przeciętnym spotkaniu, ostatecznie wygrał z Marko Kantele 3:2, osiągając najwyższy checkout meczu, wynoszący 146.

Drugie spotkanie przyniosło nam najwięcej emocji, bo Owen Bates, który prowadził 2:0, nie był w stanie domknąć meczu i Steve Lennon dopiął swego, wygrywając 3:2 po fantastycznym comebacku. Tym samym zachował szanse na obronę karty. Irlandczykowi trzeba oddać, że od trzeciego seta jego gra zmieniła się diametralnie, i to ostatecznie dało mu zwycięstwo.

Pojedynek Williama O’Connora z Bhavem Patelem obył się bez jakiejkolwiek historii. 9:0 w legach, średnia niemal 99 punktowa i Irlandczyk melduje się w 2 rundzie, gdzie zmierzy się z Chrisem Dobeyem.

Sesję zamknął nam pojedynek Rossa Smitha z Nielsem Zonneveldem. Holender stawił opór, ale ostatecznie ugrał tylko jednego seta i to Anglik po świętach wróci do Alexandra Palace na kolejne spotkanie. Smudger popisał się drugim po Lee Evansie checkoutem ze 170 w tym turnieju.


Mistrzostwa świata PDC 2024 – wyniki 6. dnia turnieju

Sesja popołudniowa:

1. runda: 🇵🇱 Radek Szagański (82,40) 3:2 🇫🇮 Marko Kantele (78,47)

1. runda: 🇮🇪 Steve Lennon (88,75) 3:2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Owen Bates (86,51)

1. runda: 🇮🇪 William O’Connor (98,74) 3:0 🇮🇳 Bhav Patel (82,00)

2. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (16) Ross Smith (95,01) 3:1 🇳🇱 Niels Zonneveld (90,75)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona