Obserwuj nas

Newsy

Gwiazdy PDC wycofały się z turniejów. Van Leuven zadebiutuje w Pro Tourze

Aż dziesięciu posiadaczy kart PDC nie weźmie udziału w zbliżających się turniejach Players Championship. Wśród nieobecnych znajduje się czterech uczestników Premier League. Najbardziej uradowana z tego faktu jest czołówka klasyfikacji Challenge Tour.

Źródło: Professional Darts Corporation

Turnieje podłogowe przeznaczone są dla posiadaczy kart, ale w przypadku absencji grono 128 graczy uzupełniają najlepsi zawodnicy z Challenge Touru – zawodów przeznaczonych dla tych, którzy karty nie posiadają.

W dniach 6-7 maja darterzy zawitają do Hildesheim, gdzie odbędą się turnieje PC9 i PC10. Pełne listy graczy pojawiły się już na stronie PDC. Do Niemiec nie pojadą m. in. Luke Littler, Luke Humphries, Nathan Aspinall czy Rob Cross. Wśród zastępców znajdziemy za to 10 z 13 najlepszych zawodników klasyfikacji Challenge Tour, w tym Danny’ego Jansena, Andy’ego Boultona czy Noę-Lynn van Leuven.

 

Players Championship 9 & 10 – nieobecni i zastępcy

Nieobecni (posiadacze kart)Zastępcy (z rankingu CT)
:england: Nathan Aspinall🇳🇱 Danny Jansen
:england: Rob Cross:scotland: Andy Bouton
:england: Luke Humphries🇨🇭 Stefan Bellmont
🇭🇷 Boris Krcmar🇸🇪 Oskar Lukasiak
🇫🇷 Jacques Labre:england: Lee Cocks
:england: Adrian Lewis:england: Darryl Pilgrim
:england: Luke Littler🇳🇱 Noa-Lynn van Leuven
:wales: Robert Owen:wales: Richie Burnett
:england: Ryan Searle🇩🇪 Rene Eidams
:england: Adam Smith-Neale🇩🇪 Kai Gotthardt

 

W turnieju zagrają dwaj Polacy – Krzysztof Ratajski oraz Radek Szagański. Transmisja będzie dostępna w serwisie PDC.TV, zaś wyniki na żywo będzie można śledzić za pośrednictwem platformy DartConnect.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama