Obserwuj nas

Newsy

Hempel show! Van den Bergh odpada z mistrzostw świata!

Cóż to był za mecz! Dimitri van den Bergh odpadł z mistrzostwa świata, przegrywając z genialnym pod koniec Florianem Hempelem. Czwarty i piąty set był pokazem gry Niemca, który w pewnym momencie rzucił dwie dziesiąte lotki… z rzędu!

Źródło: Professional Darts Corporation

Mecz nie zaczął się dobrze dla Niemca, który przegrał dwa pierwsze sety. Różnica między oboma graczami nie była może zbyt duża, ale jednocześnie żaden z nich nie był bliski wejścia na swój optymalny poziom.

Wydawało się, że Belg ma już wszystko pod kontrolą, ale niespodziewanie przegrał trzecią partię 2:3. Później posypało się już wszystko. Na przełomie czwartego i piątego seta Hempel zaczął grać po prostu wybitnie, rzucając dwie dziesiąte lotki z rzędu. Dość powiedzieć, że wcześniej w tym turnieju pojawił się tylko jeden 10-darter.

Ostatnią odsłonę Niemiec wygrał 3:0, niemalże gwarantując sobie utrzymanie karty. To jego druga wygrana z van den Berghiem w mistrzostwach świata. W trzeciej rundzie rywalem będzie Ryan Joyce lub Stephen Bunting.

 

——————————

2. runda: 🇧🇪 (15) Dimitri van den Bergh (90,77) 2:3 🇩🇪 Florian Hempel (91,78)
(3:2, 3:1, 2:3, 2:3, 0:3)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama