Obserwuj nas

Newsy

Kolejny gracz opuścił Unicorna. Razma zmienia dostawcę sprzętu

Madars Razma zakończył ponad 10-letnią współpracę z Unicorn Darts, jednym z największych dostawców sprzętu darterskiego na świecie – wynika z informacji opublikowanych w mediach społecznościowych. Na ten moment nie wiadomo, ofertę którego sponsora ostatecznie przyjął najlepszy łotewski gracz. Dla ekipy z Nottingham jego odejście to kolejne już skurczenie rosteru po utracie Michaela Smitha oraz Chrisa Dobeya.

Źródło: Professional Darts Corporation

Informacja ze strony Unicorn Darts pojawiła się w poniedziałek o godz. 11. “Dzisiaj żegnamy Madarsa Razmę. Przez ponad 10 lat wspieraliśmy Cię na zawodowej drodze i jesteśmy dumni z tego, jakim stałeś się graczem. Chcemy mu podziękować za wszystko, co dla nas zrobił i życzymy mu wszystkiego dobrego na przyszłość” – napisano na portalu X.

 

 

 

Razma także opublikował pożegnalną wiadomość. “Unicorn był dla mnie zawsze czołowym brandem z historią i wartościami. 10 lat temu nie wiedziałem, czy oferta od nich to sen, czy rzeczywistość – wtedy zajęło mi tylko kilka sekund, by powiedzieć “tak”. Nigdy nie patrzyłem na nich jak na sponsorów, lecz jak na przyjaciół i darterską rodzinę. Przyszedłem tu jako amator, odchodzę jako profesjonalista. Dzięki Unicornowi stałem się lepszym graczem. Dziękuję za wszystko i życzę Wam wszystkiego najlepszego na przyszłość” – napisał.

W trakcie ostatniej dekady Łotysz zagościł w czołowej “32” światowego rankingu, osiągnął półfinał European Touru oraz ćwierćfinał World Grand Prix.

Na ten moment nie wiadomo, który producent będzie nowym dostawcą sprzętu dla Razmy – to najprawdopodobniej zostanie ogłoszone na dniach.

Razma jest kolejnym graczem, który w ostatnim czasie opuścił ekipę Jednorożców. W połowie 2023 roku z jej stajni odszedł ówczesny mistrz świata – Michael Smith, a dwa miesiące później to samo zrobił Chris Dobey. Choć Unicorn wciąż ma w swoich szeregach kilka wybitnych postaci, takich jak James Wade, Ross Smith czy Gary Anderson, grupa staje się coraz mniej okazała i jest w wyraźnej defensywie w starciu z markami takimi jak Winmau czy Target.

ZOBACZ TEŻ
Żnin pożegnał darterów. Zakończyły się MP w darcie elektronicznym!
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Dzikus

    6 marca, 2024 o 00:19

    Ross smith to czolówka????

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama