Obserwuj nas

Newsy

Kolejny mecz oddany walkowerem. Anderson przegrał z kontuzją

Gary Anderson był zmuszony do poddania meczu 1/8 finału Players Championship 6 z Martinem Schindlerem. Decydującym czynnikiem okazała się kontuzja ramienia.

Źródło: Professional Darts Corporation

Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie. Przy stanie 3:3 średnia Andersona wynosiła niecałe 72 punkty. Schindler był lepszy zaledwie o trzy “oczka”. W trakcie meczu Szkot wyraźnie pokazywał, że coś jest nie tak z jego zdrowiem, ale domysły wkrótce zostały przekute w rzeczywistość – szalę przechyliło 89 punktów zdobytych w sześciu rzutach na start siódmego lega.

 

 

Dwukrotny mistrz świata był niewątpliwie jednym z głównych kandydatów do zgarnięcia tytułu w Hildesheim. Ze świetnej strony pokazywał się zwłaszcza dzień wcześniej, gdy dotarł do półfinału i regularnie osiągał ponad 100-punktowe średnie. Choć wtorek nie był już tak imponujący, Anderson nie schodził poniżej pewnego poziomu.

Na ten moment nieznane są szczegóły dotyczące stanu zdrowia Szkota.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama