Obserwuj nas

Newsy

Kolejny zawodnik czołówki odpuszcza PC Finals!

Po tym jak Peter Wright i Nathan Aspinall nie zdołali się zakwalifikować do PC Finals, następna gwiazda światowego darta nie pojawi w ostatnim turnieju przed mistrzostwami świata. Danny Noppert spodziewa się drugiego dziecka.

Danny Noppert
Źródło: Pro Shots

Danny Noppert zakończył cykl Players Championship na 9. miejscu z dwoma tytułami na koncie. W Minehead Holender miał w 1. rundzie zmierzyć się z Kanadyjczykiem Mattem Campbellem. Jednakże były triumfator UK Open wycofał się z imprezy, gdyż za moment urodzi się mu drugie dziecko i ten czas oczywiście chce spędzić ze swoją rodziną.

Miejsce Freeze’a zajmie Dylan Slevin, dla którego będzie to debiut w tym turnieju. Los uśmiechnął się tym razem do Irlandczyka, gdyż wstępnie zabrakło mu zaledwie 250 funtów do zagrania w finałach serii podłogowej.

PC Finals będzie można oglądać w Viaplay oraz w PDC.TV od 24 do 26 listopada.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona