Obserwuj nas

Newsy

Znamy datę losowania MŚ! Legendy darta zaszczycą swoją obecnością

Mistrzostwa świata PDC zbliżają się wielkimi krokami. Do najważniejszego turnieju sezonu został mniej niż miesiąc, więc jest najwyższy czas, abyśmy poznali kolejne, nieodkryte karty.

Źródło: Professional Darts Corporation

W poniedziałek, 27 listopada, o godzinie 17:30, odbędzie się losowanie mistrzostw świata federacji PDC. Oprócz tego, że poznamy pary, które zmierzą się ze sobą w pierwszej rundzie, dowiemy się także, jaki będzie dokładny harmonogram imprezy.

32 zakwalifikowanych graczy z Pro Touru zmierzy się z kwalifikantami z międzynarodowych turniejów eliminacyjnych. Z kolei TOP32 rankingu Order of Merit ma wolny los w pierwszej rundzie – ta grupa rozpocznie grę od drugiej rundy.

Na ten moment nie znamy jeszcze dartera, który wystąpi jako przedstawiciel Europy Wschodniej oraz czterech zawodników, którzy dostaną się do Alexandra Palace poprzez turniej dla posiadaczy karty PDC. Ważą się także losy Prakasha Jiwy, który jest podejrzewany o udział w aferze hazardowej.

 

[


 

Legendy wylosują pary

Oprócz daty losowania, poznaliśmy także osoby, w których rękach będzie los zawodników. Phil Taylor oraz Dennis Priestley będą czynić honory, abyśmy mogli poznać, kto z kim się zmierzy. Priestley to pierwszy mistrz świata PDC, a Taylor jest darterem, który najczęściej sięgał po to trofeum. The Power zgarniał tytuł 14 razy, co jest absolutnym rekordem.

W kontekście PDC, losowanie “na żywo” jest elementem charakterystycznym dla mistrzostw świata. Dzięki wcześniej ogłoszonemu terminowi relacja z wydarzenia dotrze do większej liczby odbiorców.

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona