Obserwuj nas

Newsy

[AKTUALIZACJA] Komedia! Bilety na Superbet Poland Darts Masters już w sprzedaży!

Zapomnijmy o “okienkach sprzedażowych” i jakimkolwiek profesjonalizmie ze strony PDC. Bilety na Superbet Poland Darts Masters są już w sprzedaży, choć powinny być dopiero od poniedziałku.

Źródło grafiki: Professional Darts Corporation

Choć początkowo sprzedaż miała być prowadzona najpierw dla posiadaczy abonamentu PDC, a później dla wpisanych na “listę priorytetową”, linki do kupna biletów na event w Gliwicach wypłynęły już teraz.

Bilety na sobotę można kupić tutaj, a na piątek: tutaj. Sprzedaż realizowana jest przez platformę eBilet.

[AKTUALIZACJA – 15:40] Po bezpośrednim kontakcie z platformą eBilet otrzymaliśmy informację, że linki do sprzedaży są prawidłowe, a zakupy przez nie dokonywane są ważne. Dostęp do nich był w posiadaniu PDC, która na własną rękę miała skierować je do swojej bazy klientów.

[AKTUALIZACJA – 16:20] Linki wyciekły na skutek błędu samej PDC. W niedzielę o godz. 12 federacja wysłała do kibiców maila z dostępem do strony, na której widniał zegar, odliczający do momentu startu sprzedaży biletów. Linki miały automatycznie pojawić się wraz z końcem odliczania, ale przez cały czas znajdowały się w kodzie strony, co pozwalało na uzyskanie dostępu do nich.

[AKTUALIZACJA – 16:50] Choć część biletów na boczne trybuny nie została sprzedana, możliwość zakupu na platformie eBilet została wyłączona.

[AKTUALIZACJA – 17:40] PDC podjęła decyzję o zresetowaniu sprzedaży i anulowaniu wszystkich zakupionych wejściówek. Tym samym proces rozpocznie się od nowa, zgodnie z pierwotnymi założeniami.

5 komentarzy

1 Komentarz

 1. Sebastian

  19 listopada, 2023 o 16:24

  To są jakieś jaja, specjalnie wykupiłem PDCTV za 60 funtów aby mieć pierszeństwo zakupu biletów a tu takie coś… Już miejsc przy staołach nie ma…

  • Robert Biskupski

   Robert Biskupski

   19 listopada, 2023 o 16:50

   śmiech na sali…

   • Kas

    29 grudnia, 2023 o 23:29

    Maskara… Jeszcze w zeszłym roku i lata wcześniej można było obejrzeć darta na TVP Sport. Teraz trzeba wykupić jakiś pakiet…. Nic już nie ma w tej tv. Piłka ręczna, dart, za wszystko trzeba płacić żeby zobaczyć polskich sportowcow. Wstyd by nie można było zobaczyć naszych reprezentantów!!!! Mam nadzieję, że poprzez zmianę władzy oglądalność zmniejszy się na tyle że nic nie zarobicie !!!!! Skokow nawet już nie oglądam bo na Eurosport komentatorzy tylko Niemców chwała !!! Chanba !!

 2. TheBabyFace

  19 listopada, 2023 o 17:38

  Hehe no to teraz dla tych z subskrybcja możliwość zakupu biletów na trybuny 👀🤣🤬
  Jaja jak berety 🤣🤦

 3. TheBabyFace

  19 listopada, 2023 o 18:11

  W końcu coś wyszło tak jak to powinno być, ale zaczekajmy do jutra do 8 co się urodzi 😅🤦

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama