Obserwuj nas

Newsy

Kontuzja nie ustąpiła. Anderson nie zagra w Monachium

Gary Anderson nie wystąpi w kolejnym turnieju cyklu European Tour, który w dniach 30 marca – 1 kwietnia rozegrany zostanie w Monachium. Absencja Szkota spowodowana jest kontuzją barku.

Przypomnijmy, że w trakcie Players Championship 6 dwukrotny mistrz świata PDC musiał poddać mecz z Martinem Schindlerem. Od tego momentu trwa rekonwalescencja, jednak turniej w Monachium rozgrywany jest zbyt wcześnie, aby Anderson mógł w nim wystąpić. Wątpliwą kwestią jest również jego udział w rozgrywkach do połowy kwietnia, co oznacza możliwość odpuszczenia dwóch Players Championship oraz turnieju European Tour w niemieckiej miejscowości Riesa.

Choć wiadomości te nie brzmią optymistycznie, serwis Online Darts ustalił, że kontuzja nie jest poważna i można mieć nadzieję, że Anderson wróci za kilka tygodni do regularnej gry.

Latający Szkot ma za sobą udany start sezonu 2024. Wygrał PC2, a w klasyfikacji dotychczas rozegranych „playersów” zajmuje 2. miejsce ustępując tylko Ryanowi Searle’owi. W pierwszym tegorocznym turnieju cyklu European Tour Anderson odpadł w 3. rundzie, przegrywając z Gerwynem Price’em.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama