Obserwuj nas

Newsy

NIEOFICJALNIE: znamy pierwsze nazwiska w turnieju Superbet Poland Darts Masters!

Mamy mocne podstawy, by stwierdzić, że znamy już nazwiska trzech pierwszych gwiazd, które wystąpią w turnieju w Gliwicach w dniach 14-15 czerwca. Wszystko za sprawą… sposobu generowania linków przez samą PDC.

poland darts masters
Źródło: Professional Darts Corporation

[AKTUALIZACJA: 13:00] PDC opublikowała już oficjalny skład turnieju – pierwotne doniesienia się potwierdziły.

W ostatnich tygodniach PDC ogłosiła, którzy gracze wystąpią w turniejach w Danii i Stanach Zjednoczonych – patrząc na kalendarz, Polska jest pod tym względem następna. Mimo to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że występ w Gliwicach potwierdzili już Michael van Gerwen, Luke Humphries oraz Luke Littler.

Pytanie brzmi – skąd takie wieści? Spójrzmy na sposób, w jaki PDC ogłasza składy turniejów z cyklu World Series. Federacja często używa portalu bit.ly do skracania linków z artykułami, które publikowane są na jej stronie. Portal ten umożliwia także tworzenie spersonalizowanych linków. Weźmy za przykład adres bit.ly/24NDM, który kieruje do newsa na temat składu Nordic Darts Masters (stąd skrót NDM). Polska nie jest odosobniona – dlatego jeśli wejdziemy w link bit.ly/24PDM, zostaniemy przekierowani do newsa, który dotyczy składu… turnieju w Polsce.

Jest tylko jeden problem – artykuł wciąż czeka na publikację ze strony PDC, w związku z czym dostęp do treści jest zablokowany. Pewne informacje możemy za to odczytać z samego adresu strony – a ten wyraźnie wskazuje na trzy nazwiska, które pojawią się w PreZero Arenie w Gliwicach.

 

 

O ile nazwiska Humphriesa i van Gerwena były do przewidzenia, tak obecność Luke’a Littlera już niekoniecznie – wszak Anglik nie wystąpi chociażby w zawodach World Series w Danii. które zostaną rozegrane tydzień wcześniej.

Wnioski możemy też wysnuć z treści, która widnieje w serwisie ebilet.pl, oficjalnego dystrybutora wejściówek na turniej. Opis eventu sugeruje, że po stronie gwiazd PDC w Gliwicach zagrają również Michael Smith, Peter Wright i Gerwyn Price. Opis przekazuje jednak także, że Michael Smith jest aktualnym mistrzem świata, a Peter Wright – numerem dwa światowego rankingu, więc w tym przypadku trzeba zachować pewną ostrożność.

Wygląda na to, że w kwestii graczy, którzy pojawią się w Polsce, federacja ma już gotową treść artykułu. To zaś oznacza, że oficjalnego potwierdzenia możemy spodziewać się dosłownie w każdej chwili.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Damian Godek-Wocial

    Damian Godek-Wocial

    27 marca, 2024 o 11:18

    To bilety są jeszcze dostępne? 😮

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama