Obserwuj nas

Newsy

Littler, Pitbull i WrestleMania. Skąd taki wybór piosenki na wejście?

Co łączy WrestleManię z gwiazdą współczesnego darta? Jak pokazuje przykład Luke’a Littlera – inspiracji pod względem piosenki na walk-on można szukać wszędzie. The Nuke podzielił się historią piosenki towarzyszącej mu za każdym razem w drodze na scenę.

Przypomnijmy, że Luke Littler wchodzi na scenę przy dźwiękach piosenki „Greenlight” Pitbulla. Oficjalny klip opublikowany na profilu Pitbull na YouTube ma ponad 100 milionów wyświetleń.

 

Ja i mój tata pojechaliśmy na Wrestlemanię 33 siedem lat temu do Orlando, na Florydzie. Byłem tam po raz pierwszy. To była dobra piosenka, śpiewałem ją bez przerwy, jak miałem dziesięć lat – tłumaczy The Nuke. – Pomyślałem, że jeśli kiedyś mi się uda – grałem wtedy trochę w piłkę nożną – to będzie moja piosenka na walk-on. – podsumował Littler.

17-letni Anglik jest bardzo zadowolony z tej piosenki. – Nie myślałem o jej zmianie. Gerwyn Price zmienił kiedyś z utworu „Ice Ice Baby” na piosenkę Katy Perry. To było dziwne – skomentował Littler.

WrestleMania to cykl corocznych gal wrestlingu dostępnych w systemie pay-per-view. Littler, jak deklaruje, nie jest już tak zainteresowany wrestlingiem jak wcześniej, mimo że otrzymał zaproszenie do odwiedzenia gali organizowanej przez World Wrestling Entertainment (WWE) w O2 Arena w Londynie. – Zaprosili mnie. Czy pójdę? Jeśli będę dostępny – wyjaśnia. – Nie interesuje mnie to tak bardzo jak sześć-siedem lat temu. Nie oglądam tego tak często jak wtedy – kończy Littler.

Na swoim profilu na platformie X Littler zamieścił filmik ze swojego pobytu na WrestleManii na Florydzie.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama