Obserwuj nas

Newsy

“Mamy w Polsce wielu dobrych graczy”. Białecki po 1. rundzie MŚ w Lakeside

Sebastian Białecki udzielił wywiadu dla oficjalnego kanału World Darts Federation po zwycięstwie nad Scottem Marshem. Polak podzielił się wrażeniami po debiucie w Lakeside i wskazał, jaki jest jego główny cel na przyszły rok.

Źródło: World Darts Federation

W meczu inaugurującym tegoroczne mistrzostwa świata WDF Białecki łatwo pokonał Scotta Marsha 2:0. Sam jednak nie stawia sobie wygórowanych celów w trwającym czempionacie. Marzeniem byłoby wygranie całego turnieju, ale przede wszystkim chciałem zagrać dobrze w pierwszym meczu. Co będzie dalej, to już zobaczymy – stwierdził.

Bolt przyznał, że był nieco zdenerwowany debiutem w Lakeside. – Na początku spotkania pojawiło się trochę stresu, ale wraz z kolejnymi legami moja gra zaczęła się poprawiać – dodał.

Padło również pytanie o obecną sytuację polskiego darta. Mamy wielu bardzo dobrych graczy. W tym roku trzech z nich posiada kartę PDC – kto wie, może w przyszłości będzie nas więcej, będę próbował tego dokonać. Przyszłoroczny Q-School jest moim celem, mam nadzieję, że zdołam wygrać kartę zawodniczą – zakończył.

W drugiej rundzie mistrzostw świata Białecki zmierzy się z Andym Baetensem, turniejową “jedynką”. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, na godz. 22.

ZOBACZ TEŻ
Kolejny zabieg Michaela van Gerwena. "Nie mogę przegryźć kawałka szynki..."
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama