Obserwuj nas

Newsy

Mistrz świata dał lekcję. Cross poza zasięgiem Białeckiego

Rob Cross pokonał Sebastiana Białeckiego w meczu otwarcia Superbet Poland Darts Masters 2024. Anglik był niemal bezbłędny w początkowej fazie spotkania i koniec końców wygrał 6:1.

Rob Cross i Sebastian Białecki podczas Poland Darts Masters 2024
Źródło zdjęcia: PDC

Co trzeba zaznaczyć na wstępie: tym razem polskim kibicom nie będzie można czegokolwiek zarzucić. Cross został przyjęty bardzo ciepło, choć Białecki – co jasne – jeszcze cieplej.

Obaj gracze zaczęli mecz bardzo powoli pod względem punktacji, ale to Cross błysnął jako pierwszy. Checkout ze 156 punktów przyniósł pierwsze przełamanie w meczu. Chwilę później Polak dwukrotnie pomylił się na podwójnych, co także nie obyło się bez konsekwencji. Tym razem zejście ze 112 i zrobiło się 0:2.

Voltage dalej nie miał zamiaru mylić się na zewnętrznym pierścieniu. Bezbłędny był zarówno w trzecim, jak i w czwartym legu. Przy stanie 0:4 żaden z legów nie został zamknięty w więcej niż 15 lotkach.

Nadzieja pojawiła się w partii numer pięć. Jeden błąd Crossa okazał się wystarczający – Białecki nie miał problemów z trafieniem podwójnej szesnastki, a polska publiczność wreszcie mogła celebrować wygranego lega.

Wydawało się, że powodów do radości będzie jeszcze więcej. Anglik nie zamknął topa mimo trzech lotek w dłoni, ale tym razem błędu nie udało się wykorzystać. Chwilę później doszło do lotek meczowych, przy których Cross nie miał większych problemów.

 

 

SUPERBET POLAND DARTS MASTERS 2024 – WYNIKI, DRABINKA, TRANSMISJA

 

Superbet Poland Darts Masters 2024 – 1. runda

:england: Rob Cross 6:1 🇵🇱 Sebastian Białecki

Średnie: 95,64 – 91,66

Podwójne: 50,0% – 20,0%

Maksy: 0 – 1

ZOBACZ TEŻ
Gilding: nie martwię się kolejnym meczem. Doszedłem dalej niż kiedykolwiek
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama