Obserwuj nas

Newsy

Sensacja była o włos! Smith pokonał Szagańskiego w Gliwicach

Michael Smith wygrał z Radkiem Szagańskim w meczu pierwszej rundy Superbet Poland Darts Masters. Choć Polak przez chwilę prowadził 4:3, spotkanie zakończyło się wynikiem 4:6.

Michael Smith podczas Superbet Poland Darts Masters 2024
Źródło zdjęcia: PDC

Bully Boy zaliczył fenomenalne wejście w mecz. Pierwszego lega zamknął już w 11 lotkach, dystansując naszego reprezentanta na punktacji. Druga partia była o tyle inna, że Szagański dostał szansę na zamknięcie, ale jedynie ze 160 punktów. 0:2 i pierwsze przełamanie stało się faktem.

Szansa na zrobienie czegoś dużego pojawiła się w partii numer trzy. Najpierw Polak minimalnie pomylił się na czerwonym środku przy zejściu ze 161 punktów, a po chwili skorzystał z błędów Anglika na podwójnych, uzyskując odłamanie.

Publiczność ożyła, a po chwili dostała kolejny powód. Smith znów nie potrafił skończyć partii po dobrym początku, a Szagański zaskoczył go rewelacyjnym, 140-punktowym checkoutem. Punktacja nie działała, ale końcówki stanowiły mocny element naszego reprezentanta.

 

 

 

Przy stanie 2:2 pojawiła się nawet szansa na wyjście na prowadzenie, ale tym razem 123 punkty okazały się zbyt dużym wyzwaniem. Obaj wygrali po jednej partii i zrobiło się 3:3.

Problemy Anglika jednak nie ustawały! Kolejny leg i kolejny prezent – tym razem pomyłki na podwójnej czwórce. Szagański nie omieszkał z tego skorzystać, kończąc 76 punktów na topie. Zapachniało sensacją…

Smith także to wyczuł i błyskawicznie doprowadził do wyrównania. Historia była podobna jak zazwyczaj – były mistrz świata był wyraźnie z przodu na punktacji, ale tym razem trafił podwójną.

To zaś go napędziło – dwie kolejne partie także padły jego łupem, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:6.

 

 

 

SUPERBET POLAND DARTS MASTERS 2024 – WYNIKI, DRABINKA, TRANSMISJA

 

Superbet Poland Darts Masters – 1. runda

:england: Michael Smith 6:4 🇵🇱 Radek Szagański

Średnia: 95,18 – 85,07

Podwójne: 17,6% – 57,1%

Maksy: 5 – 2

ZOBACZ TEŻ
Darterskie freebety czekają!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama