Obserwuj nas

Newsy

Był luz, był show, zabrakło wyniku. Peter Wright pokonał Jacka Krupkę

Peter Wright wygrał z Jackiem Krupką w meczu 1. rundy Superbet Poland Darts Masters. Szkot miał spore problemy, ale koniec końców nie oddał Polakowi ani jednego lega. Kibice nie mogli jednak narzekać na brak dobrej zabawy…

Peter Wright podczas Superbet Poland Darts Masters
Źródło zdjęcia: PDC

Krupka już przed startem spotkania pokazał się z bardzo dobrej strony, bo wówczas nie było widać po nim choćby grama stresu. Wejście w kapeluszu, taniec z Wrightem… Nie bez powodu internauci określili go mianem “króla walk-onów”. W końcu jak się bawić, to bawić.

 

 

 

Nie da się jednak ukryć, że samo spotkanie stało na bardzo niskim poziomie. Dość powiedzieć, że do wygranej w dwóch pierwszych partiach Szkot potrzebował… 23 lotek. Nie, nie łącznie – w obu legach z osobna.

Innymi słowy – Polak miał rewelacyjną szansę na szybkie zgarnięcie prowadzenia. Jak się jednak okazało – kolejnych szans już nie było. Wright nie grał może wybitnie, ale pokazywał wystarczająco dobry poziom, by pewnie zgarniać kolejne partie. 3:0, 4:0, 5:0… Mecz szedł tylko w jednym kierunku. I poszedł – Wright wygrał 6:0 i zameldował się w ćwierćfinale.

 

SUPERBET POLAND DARTS MASTERS 2024 – WYNIKI, DRABINKA, TRANSMISJA

 

Superbet Poland Darts Masters 2024 – 1. runda:

:scotland: Peter Wright 6:0 🇵🇱 Jacek Krupka

Średnia: 81,98 – 64,91

Podwójne: 50,0% – 0%

Maksy: 1 – 0

ZOBACZ TEŻ
Koniec obrony tytułu! Znamy pierwszych ćwierćfinalistów World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama