Obserwuj nas

Newsy

1:6. Bunting ukrócił marzenia polskich kibiców

Żaden z reprezentantów Polski nie wystąpi w sobotę na scenie w Gliwicach. Stephen Bunting pokonał Krzysztofa Ratajskiego w meczu 1. rundy Superbet Poland Darts Masters. Spotkanie było wyjątkowo jednostronne, choć start tego nie zapowiadał.

Źródło zdjęcia: PDC

Początek meczu mógł być fenomenalny. Polak zanotował siedem perfekcyjnych rzutów i tylko milimetrów zabrakło mu do podejścia do dziewiątej lotki. Niestety – kilkukrotnie pomylił się też na podwójnych, z czego Bunting nie omieszkał skorzystać. Jakby tego było mało, druga partia przyniosła… prawie to samo. Wynik? 0:2. Zamknięcia? 0/10.

Trzeba było gonić, ale nic nie wskazywało na to, że comeback się powiedzie. Z 0:2 zrobiło się 0:3, z 0:3 zrobiło się 0:4. Anglik grał dobrze, ale z pewnością nie na tyle, by wynik był tak jednostronny.

Na osłodę został tylko jeden leg, którego Ratajski zgarnął przy stanie 0:5. Chwilę później Anglik domknął jednak sprawę i zameldował się w ćwierćfinale.

 

 

 

SUPERBET POLAND DARTS MASTERS 2024 – WYNIKI, DRABINKA, TRANSMISJA

 

Superbet Poland Darts Masters 2024 – 1. runda:

:england: Stephen Bunting 6:1 🇵🇱 Krzysztof Ratajski

Średnia: 99,62 – 97,24

Podwójne: 60,0% – 8,3%

Maksy: 2 – 3

ZOBACZ TEŻ
World Matchplay 2024 - wyniki, drabinka, transmisja
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama