Obserwuj nas

Inne

Odwrócony dart! Gwiazdy wzięły udział w nietypowym challenge’u [WIDEO]

Że też nikt nie wpadł na to wcześniej… Uczestnicy tygodnia mistrzów MODUS Super Series wzięli udział w challenge’u, rywalizując na tarczy odwróconej “do góry nogami” (jeśli tak to można nazwać). Tym samym dwudziestka zastąpiła miejsce trójki, a podwójna szesnastka powędrowała na północny wschód.

Kolaż: challenge z obróconą tarczą w MODUS Super Series
Źródło: MODUS Super Series

Nietypowe wyzwania to jedna z charakterystycznych cech rozgrywek MODUS Super Series. Poza stałym punktem programu w postaci bullseye challenge’u, darterzy biorą udział także w mniej typowych zmaganiach.

Tym razem padło na odwróconą tarczę. Wszystko, co było na górze, tym razem znalazło się na dole. Do zabawy zaproszono m. in. Beau Greaves, Bradleya Brooksa czy Andreasa Harryssona. Dobrej zabawy nie zabrakło, a nam pozostaje się zastanawiać, którym gwiazdom światowego darta takie położenie tarczy przyniosłoby najwięcej korzyści. Jakieś propozycje?

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona