Obserwuj nas

Newsy

Okrzyk radości na… rozgrzewce! 9. lotka w Modus Super Series!

Przyzwyczailiśmy się do głośnych okrzyków w trakcie spotkania, ale – jak się okazało – celebrować można także w trakcie rozgrzewki. Pokazał to Jon Worsley w rozgrywkach Modus Super Series, podczas których rzucił… dziewiątą lotkę.

Źródło: Modus Super Series

Od poniedziałku kolejni zawodnicy rywalizują już w dziesiątym tygodniu czwartej serii zmagań w Modus Super Series. Tym razem brakuje ogromnych nazwisk, ale Worsley jest jednym z tych, którzy co nieco darta na najwyższym poziomie poznali. Nie dziwi przesadnie więc fakt, że to on pokusił się o to niecodzienne zdarzenie. 

W trakcie rozgrzewki przed meczem ze Stevem Brownem Walijczyk nieoczekiwanie okazał emocje zupełnie niedostosowane do miejsca i poziomu wydarzenia. Po kilku sekundach już było jednak wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. 

Choć kamery nie uchwyciły tego momentu, to komentatorzy przybliżyli sytuację i powiedzieli, skąd ta radość Worsleya. Dziewiąta lotka nie zrobiła jednak wrażenia na przeciwniku, który kilkanaście minut później mógł celebrować zwycięstwo 4:1 w spotkaniu zamykającym pierwszą sesję w tym tygodniu. 

   

 

Rozgrywki Modus Super Series można śledzić poprzez platformę YouTube. Więcej na temat turnieju pod tym linkiem.

2 komentarze

1 Komentarz

  1. Biały

    10 lipca, 2023 o 17:14

    Tak był pod wrażeniem tej 9 lotki. Że w pierwszych 9 lotkach meczu rzucił około 120 pkt😅

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama